• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua a TV2 műsorán

Basszus azt nem veszi észre senki milyen jól is néz ki a Szandi még ennyi idősen is :eek::rolleyes:
Sok ennél fiatalabb hölgy is megirigyelné az beztos ha így nézhetne ki :)
A gyerekek gondolom nagyon örültek az akváriumnak,milyen halakat terveztek majd bele @viktorlantos ?
Illetve ez is egy olyan három oldalas akvárium lett ahogy elnézem,azért majd vagy ide vagy a másik ügyfélakváriumokba csepegtessetek fotókat hogyan alakul ;)
 
Ha jol lattam 4 gyerkoc van az egesz haz tele volt elettel nem egy magazinlakas. Egymillio hutomagnes csaladi emlekek fotok mindenhol, az elfoglaltsaguk ellenere lehet egy uj kedvencet kaptak ezt az ido eldonti majd. Vagy ahogy bucsuzoul mondtak delutan mehet fel a vaterara :) nagyon lazak es humorosak voltak.

Szandi nagyon vagesz es iszonyat kozvetlen semmi celeb dolog, de ezt a musorban is latni lehet majd :)
 
@tibicuk megvan az a 20 év, sőt inkább 25. Még főiskolás voltam, amikor berobbant. ('90-ben államvizsgáztam) Abban az időben tipikus celebhez illő felhajtás volt körülötte. Az utóbbi 10-12 évben szerencsére ez már nincs így.
Ami az akváriumhoz értést/nem értést illeti, senki nem az IAPLC dobogóján kezdte...
Örvendjünk, hogy érdekli a dolog és bízzunk benne, hogy gondját viseli, vigyáz rá és akkor tényleg bővül a tábor.
...szerintem...
 
Manapság a celeb kifejezést ledegradáló jelzőként értelmezzük, pedig a "celebrity" kifejezésből ered, ami ismert, híres, ünnepelt személyiséget jelent.
Így nyugodtan mondhatjuk Szandira is, hogy celeb. Biztosan nem fog megharagudni érte:)
Nem jut eszembe, pár éve ki is mondta el -napjainkra vonatkozóan- a celeb definícióját: a celeb az, akiről el kell magyarázni, hogy honnan is ismerjük...
 
Örülök, hogy Szandi lett a kiszemelt! Már kezdtem félni, hogy pl. a Pákó lesz a házigazda :D Lett volna kabaré. Szerintem berosált volna a halaktól. (mert hogy ő minden állattól fél de kajak)
 
Csak ,hogy ez a műsor nem Szandiról szól hanem az akvakertészetről. Szandit lehet kedvelni, nem kedvelni az mindenkinek a magánügye szerintem! Itt inkább az akváriumról kellene véleményt nyilvánítani szerintem, az pedig nem befolyásolja kinek a tulajdonában van. Ez az én magán vélenyem!
 
Utoljára módosított:
Örvendjünk, hogy érdekli a dolog és bízzunk benne, hogy gondját viseli, vigyáz rá és akkor tényleg bővül a tábor.
Kapott egy több 100 ezres akváriumot, csak úgy ingyen, ki ne örülne ennek :), majd pár hónap múlva kiderül jó helyre került-e, vagy tiszavirág életű lett a projekt.
 
Back
Oldal tetejére