• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua a TV2 műsorán

Jó volt a műsor! Bár lehetett volna több Aquascape, de gondolom ez nem rajtatok múlt. Amit még sajnálok, hogy nem várták meg a műsor készítői azt az 1-2 hónapot, amikor már tényleg mutatott volna valamit az akva látványban. De ne legyünk telhetetlenek, legalább volt valami nézhető a TV-ben. (y) (NatGeo-t leszámítva persze. :D)

u.i.: egész jó fénye van annak az Up Aqua Pro-nak. (nekem is kell!)
 
Utoljára módosított:
Jó volt a műsor! Bár lehetett volna több Aquascape, de gondolom ez nem rajtatok múlt. Amit még sajnálok, hogy nem várták meg a műsor készítői azt az 1-2 hónapot, amikor már tényleg mutatott volna valamit az akva látványban. De ne legyünk telhetetlenek, legalább volt valami nézhető a TV-ben. (y) (NatGeo-t leszámítva persze. :D)

u.i.: egész jó fénye van annak az Up Aqua Pro-nak. (nekem is kell!)

A műsor ötlete 4 héttel a felvétel előtt jött. Akkor még az volt, hogy gyorsan turbóba előneveljük a GA-ban az akváriumot és a helyszínen már szexi lesz.
De 2 hét a célszemély és a felvételi időpont egyeztetésével ment. Jah és egyedi akvárium méret kellett végül.

Így maradt volna kb 1.5 hét erre nem volt értelme előnevelni.

Reméljük azért egyszer ilyen is lesz :)
 
Megmondom őszintén, nekem csalódás volt a műsor. Ha az elején beharagozzák, hogy vízalatti kertészkedés lesz, akkor nem nyírjanak már kinn a kertben füvet. Ilyen szempontból, Zédával készült műsor sokkal jobb volt, mert az az adott téma köré épült. Sajnos ti talán ha 5 percet szerepeltetek a összesen a műsorban. Az egész műsor összeállításról különben a Tropica 1-2-Grow növényei, illetve azok neve jut eszembe, mivel meghoztátok az akváriumot, következő vágás után már be is volt ültetve, (1 növény kivételével), újabb vágás és unalmas külső felvételek után (amit most szerencsére el tudtam pörgetni) már kész is volt. 1-2-Grow
De ettől még itt megvan a stabil rajongótáborotok (y)
 
Nagyon vártam a beharangozás után . tényleg kevés volt a vizalatti kertészkedés a müsorban de igy is szuper volt. jo lett volna más paramétereket is megosztani velünk. már mint a világitás , a növények ,
 
Általában véve szeretem ezt a műsort, most, hogy még az egyik kedvenc hobbim is szerepelt benne külön öröm volt. :)
Én inkább azt hiányolom, hogy ez az akvárium nem lett megmutatva 1-2 hónap elteltével, akkor látszódna meg eme hobbi szépsége.
Egyébként gratula srácok! (y)
@viktorlantos: a műsorban az aljzatot valami hasonló szerszámmal igazgattátok, az algakaparó is egyben?
Ez milyen alga? | Page 41 | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community
Itt kérdeztem egy hasonló szerszámot, hogy használható-e mint algakaparó?
 
Megmondom őszintén, nekem csalódás volt a műsor. Ha az elején beharagozzák, hogy vízalatti kertészkedés lesz, akkor nem nyírjanak már kinn a kertben füvet. Ilyen szempontból, Zédával készült műsor sokkal jobb volt, mert az az adott téma köré épült. Sajnos ti talán ha 5 percet szerepeltetek a összesen a műsorban. Az egész műsor összeállításról különben a Tropica 1-2-Grow növényei, illetve azok neve jut eszembe, mivel meghoztátok az akváriumot, következő vágás után már be is volt ültetve, (1 növény kivételével), újabb vágás és unalmas külső felvételek után (amit most szerencsére el tudtam pörgetni) már kész is volt. 1-2-Grow
De ettől még itt megvan a stabil rajongótáborotok (y)

Talán Balázs @keymaker fogalmazta meg ezt a legjobban. Ez egy bulvár csatorna. Bulvár műsorokkal. Az ilyen jellegű kis műsorok sok embert elérnek.
Nekünk fórumosoknak és régi hobbizóknak új dolgot nem igazán tud mutatni 5 perc.

Ami ettől függetlenül tetszett, hogy most végre szép vágóképeket sikerült rögzíteni a boltban. Lehetett látni mi az az aquascaping. Mi lesz a végeredmény.

Legjobban az előnevelés hiányát sajnáltam és azt, hogy nem volt lehetőség későbbi felvételre mert túl közel volt a felvétel és a vágás időpontja.

Nekünk mindig izgalmas egy ilyen kaland, mert néhány óra alatt nem csak építeni kell, de forgatni is. Ami nem olyan egyszerű.
Utólag egy 5 perces felvételt rongyá lehet elemezni. De ott akkor a legtöbb dolog instant. Felvétel ismétlés nélkül. Betanult szövegek nélkül.

Kamera forog kérdeznek valamit tőled és instant reagálsz rá.

Ennél több anyagot vettünk fel, de a műsorba természetesen vágva került a dolog.

Viszont épp azt beszéltük a többiekkel, hogy most hogy saját építések lesznek újra a boltban ezek alapján mi is többet fogunk videózni. Még a végén feléled a GATV :)
 
Szívesen vennénk egy GATV , ott meglehetne mutatni minden apró fogást. (nem csak a nagyközönség élvezné)
 
Szívesen vennénk egy GATV , ott meglehetne mutatni minden apró fogást. (nem csak a nagyközönség élvezné)
Erről van szó, a legjobb megoldás! A YT reklámbevételt is termel, belerakhatjátok a saját ajánlatokat, akciókat stb. Lehet nézni HD-ben, nem ilyen f.s flv-s vacakban mint a tv2 oldalán.
 
Back
Oldal tetejére