• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Lehet hogy nem megfelelően olvastam a szabályzatot, de 25 hozzászólás után sem tudok írni az adok-veszek topikokba ill nem tudok még üzenetet küldeni?
 
Az akvakertész térkép hol érhető el?
Most a fájl feltöltése füllel direktben a gépről is lehet képet feltölteni ,beilleszteni?
 
Sziasztok! a "Low Tech növényes 115L" nevű topicomat véletlenül a befejezett akváriumok között indítottam, át lehet valahogy rakni 1:1-ben a sima naplók közé ahol a többi jelenleg is futó akvárium van? :)
 
Köszönöm!
Beszereztem a követ a homokot és a növényeket a Green Aqua-ban. Fantazstikus az a hely! Voltam olyan helyen ahova max a dobozolt áruért mennék be, kaja, tápszer kis merítőháló.Csak beszalad az ember amiért kell, vagy megrendelteti. Mert minden akvárium kivétel nélkül algás és undorító az egész, mint a Texasi láncfűrészes egyik díszlete. Az embernek az életkedve is elmegy, nehogy megjön a kedve akvériumoni...
De ez a bolt és benne minden akvárium is elképesztő!!:woot: El fogom oda rángatni minden barátomat.
 
Utoljára módosított:
Na kisavaztam szépen a köveket, amiket vettem. Hát meglepődtem, mert az egységes szürke szín eltűnt, helyette fehér csíkokkal szabdalt sötétszürke vette át helyét. Nem ilyen követ képzeltem, jó tapasztalat, hogy ez is egy lehetőség, hogy ennyire megváltozik a kép. Na most barátkozom a látvánnyal és meglátjuk.
 
az egységes szürke szín eltűnt, helyette fehér csíkokkal szabdalt sötétszürke vette át helyét.
Seiryu?
A kövek nedvesen ugyan sötétek, de víz alatt ismét világosabb színt fognak mutatni... a fehér csíkokkal meg barátkozz meg, pont az az egyik erénye a típusnak.
 
Na kisavaztam szépen a köveket, amiket vettem. Hát meglepődtem, mert az egységes szürke szín eltűnt, helyette fehér csíkokkal szabdalt sötétszürke vette át helyét. Nem ilyen követ képzeltem, jó tapasztalat, hogy ez is egy lehetőség, hogy ennyire megváltozik a kép. Na most barátkozom a látvánnyal és meglátjuk.

Nyugodtan nyiss egy naplót, ott egy helyen lesz minden info az akváriumról.
 
Back
Oldal tetejére