• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Eddig nem is gondoltam rá, hogy esetleg kevés lehet. Másnak is gondja van vele?
Ha igen lehet egy következő fejleszésben bedobjuk az elastic search megoldást a fórum mögé. Most az alap keresőkkel megyünk csak.
Ha már kérdezted! Szerintem sem a legjobb a kereső! Mindig szenvedek vele.
 
Eddig nem is gondoltam rá, hogy esetleg kevés lehet. Másnak is gondja van vele?
Ha igen lehet egy következő fejleszésben bedobjuk az elastic search megoldást a fórum mögé. Most az alap keresőkkel megyünk csak.
Hát, csak támpontként: azt írtam be, hogy 'infuzórium' (1 találat, miszerint ezzel kell etetni újszülött jószágokat) majd pedig 'opálos' - erre 0 találat. Ó, és hogy 'blackout', erre csak az adott nevű felhasználót találja.
Természetesen azzal tisztában vagyok, hogy ezek a szavak számtalan mennyiségben szerepelnek a fórumban. 1 hete van rátapadva az arcom a honlapra. :D
 
Hát, csak támpontként: azt írtam be, hogy 'infuzórium' (1 találat, miszerint ezzel kell etetni újszülött jószágokat) majd pedig 'opálos' - erre 0 találat. Ó, és hogy 'blackout', erre csak az adott nevű felhasználót találja.
Természetesen azzal tisztában vagyok, hogy ezek a szavak számtalan mennyiségben szerepelnek a fórumban. 1 hete van rátapadva az arcom a honlapra. :D
Érdekes, az opálosra és a blackoutra nekem azért durván sok találat van.. Bocs a kérdésért, de biztos a jó sorba írod a keresendő szót? :)
 
Hát, csak támpontként: azt írtam be, hogy 'infuzórium' (1 találat, miszerint ezzel kell etetni újszülött jószágokat) majd pedig 'opálos' - erre 0 találat. Ó, és hogy 'blackout', erre csak az adott nevű felhasználót találja.
Természetesen azzal tisztában vagyok, hogy ezek a szavak számtalan mennyiségben szerepelnek a fórumban. 1 hete van rátapadva az arcom a honlapra. :D
https://akvakertesz.hu/search/7837660/?q=infuzória&o=date
 
Érdekes, az opálosra és a blackoutra nekem azért durván sok találat van.. Bocs a kérdésért, de biztos a jó sorba írod a keresendő szót? :)
Lehet ezt rossz helyre írni? :D Jobb fönt apró kerekített sarkú sáv, benne: 'Keresés'.
Esküszöm, nem vagyok teljesen sötét!! Csak félig... :D
Most, hogy ezt írtad, hogy sok a találatod, azon is gondolkodom, nem a böngészőm beállításai viccelnek-e meg.... Évek óta produkálok olyan technikai furcsaságokat, amivel a korábbi munkahelyi rendszergazdánk sem tudott mit kezdeni. :D
 
Akkor a nick képeden nem Te vagy:D
Csak egy kezdő kérdése: Ha erre most reagálok, az OFF? :D

De egyelőre nem feszegetem a keresős témát, majd még gondolkodom, mi mehetett félre. Nagyon köszönöm a válaszokat!
 
Lehet ezt rossz helyre írni? Jobb fönt apró kerekített sarkú sáv, benne: 'Keresés'.

A kereső hely specifikus alapból.

Pl ha most felmész és beírod akkor ebben a topikban keres csak. Itt valószínűleg nulla találat lesz a keresett szavakra.
Ezt úgy tudod kivédeni hogy a főoldalon indítod a keresést, vagy ahogy @Jopet írta eltünteted a pipát innen: Keresés csak ebben a fórum részben.

Ha ennél többre vágysz, akkor katt a kereső mezőbe, TOVÁBBI gomb és ott aztán mindenben kereshetsz.
 
Eddig nem is gondoltam rá, hogy esetleg kevés lehet. Másnak is gondja van vele?
Ha igen lehet egy következő fejleszésben bedobjuk az elastic search megoldást a fórum mögé. Most az alap keresőkkel megyünk csak.
Nekem is volt gondom vele, pl. a Ryu III naplót nem adta ki a Ryu keresőszóra. Úgy vettem észre, hogy a 3 karater kevés neki.
 
Sziasztok! Január óta tag vagyok, megvan a minimum 20 hozzászólásom is, mégsem tudok hozzászólni némelyii fórumhoz. Kapok majd róla értesítést, hogy most már lehet vagy csak belépek és működni fog egyszer csak? :)
 
Sziasztok! Január óta tag vagyok, megvan a minimum 20 hozzászólásom is, mégsem tudok hozzászólni némelyii fórumhoz. Kapok majd róla értesítést, hogy most már lehet vagy csak belépek és működni fog egyszer csak? :)

Mai nap lett meg a hozzászólásszámod. Ilyenkor néhány óra múlva lefutnak a háttér folyamatok és az aktuális tagokat átteszi a rendszer egy magasabb csoportba.
 
Sziasztok!

Bocs, kerestem de nem találtam:
A keres, kínál, eladó topikhoz mennyi hozzászólás után lehet "hozzászólni"?
 
Sziasztok! Engedélyeztem a két lépcsős hitelesítést. Remekül el is fogadja a kódot, de hiába kattintottam be hogy 30 napig ne kérje már megint a következő böngésző nyitásnál megint kérte a kódot is.

Valakinek hasonló tapasztalat?
 
@viktorlantos
Az új frissítés óta korlátozottan működnek az üzenetekben a korábban elérhető funkciók. Nem lehet kedvelni, ezt még túléljük valahogy :) de keresni sem az üzenetekben. Ez már jobban hiányzik..
 
Back
Oldal tetejére