• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Kiszedtem a pipát, de ugyanúgy kapom az e-mailt mindenről ami törénik. Akkor nem jön a levél, ha az egész értesítést kikapcsolom.
Én vagyok ennyire béna?
Sajnos nekem egyből sikerült, így nincs nagy tapasztalatom a témában. Fórumok/Főoldal,a zöld csíkban nicknév,alapbeállítások (bal oldali oszlop közepén),böngészési beállítások,beállítások,második mondat:"és e-mail értesítést is kapj a válaszokról". Ha mégsem sikerülne, azzal bíztatlak, hogy még mindig jobb az e-mail, mintha postai úton kapnál ajánlott leveleket.:)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok,
erdekelne hogy letezik-e itt olyan funkcio, hogy csak a kepeket latom(galeriakent), az osszes topikbol osszegyujtve?

Mas forumon mar lattam, es en nagyon szeretem, mert szerintem az akvarium lenyege a foto, es ha megtetszik, akkor mennek az adott topikba es kiolvasnam az egeszet. Igy szerintem elvesznek a gyonoru akvariumok, a sok topik es oldal kozott. Mondjuk egy szavazas, vagy "like" alapjan sorrendberako is erdekes lehet.
 
Sziasztok,
erdekelne hogy letezik-e itt olyan funkcio, hogy csak a kepeket latom(galeriakent), az osszes topikbol osszegyujtve?

Mas forumon mar lattam, es en nagyon szeretem, mert szerintem az akvarium lenyege a foto, es ha megtetszik, akkor mennek az adott topikba es kiolvasnam az egeszet. Igy szerintem elvesznek a gyonoru akvariumok, a sok topik es oldal kozott. Mondjuk egy szavazas, vagy "like" alapjan sorrendberako is erdekes lehet.

Jelenleg nincs ilyen sajnos. Ennek alapvető technikai oka is van. Az oldal csak egy rövid ideje tárol saját oldalon fotókat.
Korábban csak link formájában voltak jelen.

De a funkció a listánkon van, amint megoldható lesz, természetesen lesz ilyen.
 
Sziasztok!

A profil oldalamon a saját hozzászólásaim között szerettem volna megkeresni valamit, de csak a legutóbbi 195-öt tárolja.
Ez mindig így volt?
Nem lehet bővíteni (pl. 5-10 ezerig? :D ) ?

A.ttila
 
Hogyan lehet itt szavazást kiírni?
Egyszer belefutottam egy ilyen gombba, de azóta nem lelem...
 
Úgy tudom napló indításakor van rá lehetőség;)
Lehet, hogy ott futottam bele. Most a naplón belül egyszerűbb lenne így véleményeket begyűjteni, mint 40 reply-ból bogarászni. Szóval lehet beszúrni a hozzászólások közé utóbb, vagy sokat akarok?!
 
Elkezdtem írni egy bejegyzést. De meggondoltam magam, nem küldeném el. Az automatikus mentés viszont megjegyezte a beírt karaktereket, mikor visszalátogatok a topikba, mindig megjelenik, hiába töröltem ki.
Az lett a megoldás, hogy kitöröltem a szöveget, majd az oldalon tartózkodva vártam az újabb mentést. Van ennek más módja?
 
Elkezdtem írni egy bejegyzést. De meggondoltam magam, nem küldeném el. Az automatikus mentés viszont megjegyezte a beírt karaktereket, mikor visszalátogatok a topikba, mindig megjelenik, hiába töröltem ki.
Az lett a megoldás, hogy kitöröltem a szöveget, majd az oldalon tartózkodva vártam az újabb mentést. Van ennek más módja?

Persze, nem kezded el, vagy befejezed es posztolod :) masrol most nem tudok
 
Elkezdtem írni egy bejegyzést. De meggondoltam magam, nem küldeném el. Az automatikus mentés viszont megjegyezte a beírt karaktereket, mikor visszalátogatok a topikba, mindig megjelenik, hiába töröltem ki.
Az lett a megoldás, hogy kitöröltem a szöveget, majd az oldalon tartózkodva vártam az újabb mentést. Van ennek más módja?

A mentés gomb egy menü, ha rákattintasz, akkor ott egy Delete draft menüpont. Szerintem ezt keresed.
 
A mentés gomb egy menü, ha rákattintasz, akkor ott egy Delete draft menüpont. Szerintem ezt keresed.
Köszi. Megvan a menü. Rá nem jöttem volna hogy az azért van, pedig logikus. Majd kipróbálom, köszi.
 
Sziasztok.
Nemrég olvastam itt egy tippet, hogy használjuk a keresőt (és hogyan a legoptimálisabb). Amúgy is szeretem a keresőket az oldalakon, hasznosak nagyon, de itt valamiért nem akar működni. Sajnos gőzöm nincs, mit tudok ezen rosszul csinálni... :D Beírok egy szót, és nincs rá találat, pedig nem azt írtam be, hogy 'dezoxiribonukleinsav'. Előre is köszi, ha van erre ötlet.
 
Sziasztok.
Nemrég olvastam itt egy tippet, hogy használjuk a keresőt (és hogyan a legoptimálisabb). Amúgy is szeretem a keresőket az oldalakon, hasznosak nagyon, de itt valamiért nem akar működni. Sajnos gőzöm nincs, mit tudok ezen rosszul csinálni... :D Beírok egy szót, és nincs rá találat, pedig nem azt írtam be, hogy 'dezoxiribonukleinsav'. Előre is köszi, ha van erre ötlet.
Nem túl jó a kereső, szótöredékre nem keres, csak pontos egyezésre. Gondolom, a pipát kivetted, ahonnan ki kellett ("keresés csak ebben a fórumrészben"). Ha címben keresel, akkor használd a "Kérdésed van?" menüpontot, az frankó. Google is jobb keresésben, ha beírod a keresendő szó mellé hogy akvakertész.
 
Back
Oldal tetejére