• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cydonia

laja said:
vegre valaki aki odateszi magat rendesen, es epit egy rendes akvariumot, nem csak szüttyög az elesztös Co2-vel, meg a belsö szürövel...(tisztelet a kivetelnek, van itt a 8000 literes srac is, meg a növenyes diszkoszos srac-aki mar csak diszkoszos :D , meg az erdelyi srac a hollandjaval, a Tomi srac a varazs lowtechjeivel, ndee mester Zalabol :D ,na jo Key meg, de kb ennyi. Ha kifelejtetetm vkit, bocs, biztos van meg egypar, de nem ez a jellemzö :cry: )

:?:
 
inadsz said:
laja said:
vegre valaki aki odateszi magat rendesen, es epit egy rendes akvariumot, nem csak szüttyög az elesztös Co2-vel, meg a belsö szürövel...(tisztelet a kivetelnek, van itt a 8000 literes srac is, meg a növenyes diszkoszos srac-aki mar csak diszkoszos :D , meg az erdelyi srac a hollandjaval, a Tomi srac a varazs lowtechjeivel, ndee mester Zalabol :D ,na jo Key meg, de kb ennyi. Ha kifelejtetetm vkit, bocs, biztos van meg egypar, de nem ez a jellemzö :cry: )

:?:
Személy szerint szeretek szüttyögni a 45-ös akimmal, s szerintem Dani is az ő 60-asával!! :lol:
De most komolyan nem kis munka van Atti76 mögött is, így respect az összes giga akváriumnak és sok sikert. :angel:
 
Cecska said:
inadsz said:
laja said:
vegre valaki aki odateszi magat rendesen, es epit egy rendes akvariumot, nem csak szüttyög az elesztös Co2-vel, meg a belsö szürövel...(tisztelet a kivetelnek, van itt a 8000 literes srac is, meg a növenyes diszkoszos srac-aki mar csak diszkoszos :D , meg az erdelyi srac a hollandjaval, a Tomi srac a varazs lowtechjeivel, ndee mester Zalabol :D ,na jo Key meg, de kb ennyi. Ha kifelejtetetm vkit, bocs, biztos van meg egypar, de nem ez a jellemzö :cry: )

:?:
Személy szerint szeretek szüttyögni a 45-ös akimmal, s szerintem Dani is az ő 60-asával!! :lol:
De most komolyan nem kis munka van Atti76 mögött is, így respect az összes giga akváriumnak és sok sikert. :angel:

Utálok mindig követ sikálni, növényt nyírni, hc-t halászni, de tök jó utána ránézni az akira. Ha másért nem hát ezért :)
Tibi, 60-as akiban már nem kell szüttyögni, ott már mehet a munka :lol:
 
Hehe:)
Jól tudjátok mind a ketten, hogy Ti is kivételek vagytok :D (mint ahogy még vannak páran),úgyhogy ne keltsétek itt a feszültséget nekem :D bár lehet, hogy tényleg félreérthető voltam... :crazy:
 
laja said:
vegre valaki aki odateszi magat rendesen, es epit egy rendes akvariumot, nem csak szüttyög az elesztös Co2-vel, meg a belsö szürövel...(tisztelet a kivetelnek, van itt a 8000 literes srac is, meg a növenyes diszkoszos srac-aki mar csak diszkoszos :D , meg az erdelyi srac a hollandjaval, a Tomi srac a varazs lowtechjeivel, ndee mester Zalabol :D ,na jo Key meg, de kb ennyi. Ha kifelejtetetm vkit, bocs, biztos van meg egypar, de nem ez a jellemzö :cry: )

Szerintem nagyon sok jó akvárium van a fórumon. Lehet most a nyár stb miatt nem aktívak, de azt nem mondanám, hogy csak 1-2 akvárium van ami rendesen meg van építve, vagy rendes technika lenne alatta. Nézd meg a HAC múlt évi akváriumait. És ez csak egy része az aktív közössségnek: http://hac-aquascaping-contest.com/galeria-1.html. Azóta sok új avárium indult és sokat láthattunk itt a fórumon is. Természetesen vannak kezdők és olyanok is akik nem akarnak sokat áldozni a hobbira. Ettől még nem érzem kevesebbnek azt amit ők mutatnak. Valahol valamikor mi is elkezdtük és nem feltétlenül csúcstechnikával. Pl. Tomi akváriuma low tech létére nagyon sok jól felszerelt akváriumhoz képest is profi.

A nagy medence szép lesz, de hosszútávon majd sokkal combosabb lesz szépen tartani. Itt a fórumon is van erre példa. Tuskán Robi vagy Koczka Zoli akváriumai.

Mindensesetre kíváncsian várom mi sül ki a projectből. :thumbup:

szerk: közben látom írtál. ;) A szép és nem annyira szép témában már tényleg vannak eltérések, de ez nem technika függő.
 
viktorlantos said:
A nagy medence szép lesz, de hosszútávon majd sokkal combosabb lesz szépen tartani. Itt a fórumon is van erre példa. Tuskán Robi vagy Koczka Zoli akváriumai.

Mindensesetre kíváncsian várom mi sül ki a projectből. :thumbup:

Azt még nem tudom, hogy szép lesz-e, csak szeretném...
Mindenesetre szemből nézve akkora, hogy egyedül képtelenség berendezni. Valamilyen állvány kell kölcsön kérnem egy festő cégtől, hogy bele tudjuk majd egyáltalán "hajlítani" a dekort-növényeket.
Rajtam kívül 2-3 fórumos kolléga- remélem- itt lesz segíteni. ;) :)
 
Úgy érzem Laja-t el kell fogadnunk így. ;) Nem hiszem, hogy meg akarja sérteni a többi néhány száz napló tulajdonost (bár asszem sikerült neki... :) )
Én sosem tennék ilyen kijelentéseket, mert tudom, hogy mindenki igyekszik a tőle telhető legjobbat összehozni. És ez igenis nagyra becsülendő! Tele van a net olyan kezdő akvaristákkal, akik nem hajlandók egy mondatot sem elolvasni a témával kapcsolatban, csak be a víz az üvegbe és jöhet a hal. (aztán pedig jönnek a gondok...) Aki itt a fórumon jelen van, az jó úton jár. :roll:

Atti bocs az offért. Grat a monstrumhoz, tudom mióta tervezed/szervezed. Jó lesz én érzem ;)
 
Ez a naplózott akvárium már úgyis megszűnt a korábbi formájában, úgyhogy nincs mit "szétoffolni" :)
Ha időm engedi, elindítom az új naplóját (legalább azt...).
 
atti76 said:
Egy kis változtatás történt, a 2071-es lecserélésre került...

11234089_f8354ac8a90ee698c2f77a8fa58672af_m.jpg


Az utóbbi időben "jó barátság" fűz a német céghez... :mrgreen:

11234091_6527d011e794217060530ba4707677a6_m.jpg


A projekt kissé döcögősen indul, addig is tápozom a szűrőket.

Érik a szűrő, hajlik a vessző, bodor a levele...
:D
Szia,ezt meg is értem!"Az utóbbi időben "jó barátság" fűz a német céghez..."
A picit már ajándékba adták a 3 :D nagyhoz!
OFF(de bírom ezt a fotót!)
 
Back
Oldal tetejére