• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cydonia

Lenne kedved minket fotóval kényeztetni Atti, hogy mi is láthassuk a szembetűnő különbséget? ;)
No és természetesen kíváncsi is vagyok rá (gondolom néhányad magammal. :) )
 
Abszolút nem fotogén az aki, gyakorlatilag teljes dzsungel. A halaknak van kb. 15 liter szabad úszótere, de elő sem jönnek a növényzetből. :)
Ráadásul- az iroda felújítása miatt- a váróba van betéve, nem is lehetne rendesen lefotózni.

A különbségnél a gyönyörű fényjátékra céloztam, ami a HQI-nak köszönhető. Sajnos nem érvényesül a fény teljes szépsége, mert a felszín 90 %-a be van nőve.
Ritkítani nem fogom, mert így is kevés lesz a nagyba a gaz...
 
IAPLC 777. hely
Ezt az unalmas fotót tudtam csak beküldeni:

5242918151_8214a1864b_z.jpg


nagyban: http://www.flickr.com/photos/48109903@N06/5242918151/sizes/l/in/photostream/
 
Az ördögnél egy picit rosszabb (666), de nekem bejön ez a zöld Nature Aquarium feeling. ;) :thumbup:

Már a HAC-on is atom volt a fotó!
 
Köszi-köszi :)

Mty0018 said:
Wow. A neonhalak terelése sokat dobott volna rajta, de elképesztő.

Max akkor lehettek volna rendezettebbek, ha fogpiszkálóra tűzöm őket...
:twisted:
 
Időközben folyamatban van a "nagy aki projekt".
Nem indítottam még el a naplóját, így ide illesztek szösszenetnek egy mai képet.
Talaj - egy mázsa- mosás az udvaron (kis segítséggel :) ):

12863257_5c79ec677916f08ac2f0f77e1e22ff65_m.jpg


Háttérben István haverom, előtérben (a fia) az ifjú akvakertész - arcán a "mi lesz ebből" kifejezés talán felfedezhető... :D
 
Mikor várható hogy indul a 'Big Brother' projekt? Egy kevés infót azért igazán csepegtethetnél nekünk... ;)
 
Belegondolni is őrület mennyi talajod lesz illetve van már...... :lol: :cool: ;)
 
inadsz said:
A picinek lesz nagy tesója? :lol:

Az aki engem is érdekel

Már össze van rakva a szűrés, jelenleg etetés alatt a bacitelep.


Cecska said:
Belegondolni is őrület mennyi talajod lesz illetve van már...... :lol: :cool: ;)

Kb. 120-150 liternyi mennyiség kell- vegyes szerkezetben.
Ekkora mennyiségnél természetesen már nem Amazonia lesz, a Manadot meg meghagyom az alapból 80/60-as vérnyomásúaknak... :)
 
vegre valaki aki odateszi magat rendesen, es epit egy rendes akvariumot, nem csak szüttyög az elesztös Co2-vel, meg a belsö szürövel...(tisztelet a kivetelnek, van itt a 8000 literes srac is, meg a növenyes diszkoszos srac-aki mar csak diszkoszos :D , meg az erdelyi srac a hollandjaval, a Tomi srac a varazs lowtechjeivel, ndee mester Zalabol :D ,na jo Key meg, de kb ennyi. Ha kifelejtetetm vkit, bocs, biztos van meg egypar, de nem ez a jellemzö :cry: )
 
Back
Oldal tetejére