• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cydonia

:shock: Nem vagy ám semmi, de ami kell az kell!! :lol:
Azért én is nyomok egy WOOOOW-t!! :shock: :lol: :cool:
 
Ramen said:
WOW :shock: :thumbup: :D Mind a 4 szűrőt a 400-ashoz fogod használni?

Egyelőre "csak" 2 db 2080-ast és egy 2073-ast tervezek használni. A 4. szűrő egy cimborámé lesz.
 
inadsz said:
Ne vedd magadra. Te állat. ;) 12db csövet kell takarítanod? ;)
A kis hitványon nem csak egy ki- és befolyó van? Mert akkor a 12. cső a takarításhoz használt darab lesz. ;)
 
KaZe said:
inadsz said:
Ne vedd magadra. Te állat. ;) 12db csövet kell takarítanod? ;)
A kis hitványon nem csak egy ki- és befolyó van? Mert akkor a 12. cső a takarításhoz használt darab lesz. ;)

Igen, már látom magam előtt a takarítások nyűgjét... Amúgy sem egyszerű, mert- amellett, hogy vízzel telve bazi nehéz- még a reaktor és egy külső fűtő is van az egyiken. Olyan, mint friss házasok autója után kötött kolonc-rengeteg. :D
Egyébként most kipróbáltam az új szűrőnél az egyik befolyó kiiktatását. A maximális teljesítmény a 4. jelnél lenne, így a 3. és 4. között van, tehát vmelyest csökken a szűrő teljesítménye egy beszívóval. Talán érzésre 10-20% lehet. Ha reaktor is van rajta, akkor arányosan többet levesz, egy teljes kapacitással működő fojtás nélkülihez képest akár -30% (vagy több) is lehet.

Hangsúlyozom, az újban "csak" 2 db 2080, és egy 2073 fog működni. Remélem így elegendő lesz a szűrés, ha nem, akkor még mindig tudom bővíteni.
 
atti76 said:
Hangsúlyozom, az újban "csak" 2 db 2080, és egy 2073 fog működni. Remélem így elegendő lesz a szűrés, ha nem, akkor még mindig tudom bővíteni.
ááá, akkor a kép csak erőfitogtatás volt. :lol: Reszkessetek algák!
Különben ha beüvegesíted a szívóágakat, akkor szépen eltűnik (de legalábbis kevésbé lesz látható) a medencében a szűrőkomplexum, cserébe viszont marad a nagyobb teljesítmény. Nagy dilemma..
 
KaZe said:
Különben ha beüvegesíted a szívóágakat, akkor szépen eltűnik (de legalábbis kevésbé lesz látható) a medencében a szűrőkomplexum, cserébe viszont marad a nagyobb teljesítmény. Nagy dilemma..

Már el is kezdtem spórolni ;)
 
Etetés után szűrő(k) bekapcsol, az esőztetőből 2 db. kicsi RC kiröppen és az egyik galaxy hamm.
Ez az iciri-piciri mind megette...
 
Felszerelésre került egy 150 W-os HQI az aki fölé. Ég és föld a különbség :cool:
Jelenleg 26 cm-re van a víz felszínétől. Milyen távolságra érdemes egyébként tenni?
 
hzshalas said:
Szia
Ha jól emlékszem eddig 110w világított 6órán át az akid fölött, ugye? Ez most hogy módosult?

Szia,

eddig 6,5 órát volt világítva, ebből 5,5 óra ment a 2x55 W fullon (+ a fél-fél óra fel- és levezető világítással csak 1x55 W).
Most 6,5 órát megy a HQI.
 
Back
Oldal tetejére