• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos CO2 szettet vettem, hogyan üzemeljem be? [1. hozzászólást olvasd el mielőtt írsz]

megint rányúltam a hibás darabra....ha gondolod, alkalmazhattok hibakeresőnek. a bubiszámláló nem engedi át a nyomást, anélkül gyönyörűen ontja a diffi a bubikat...holnap jöjjek? :D sírnék de már csak röhögni tudok

Ez melyik? Mar en is alig tudom kovetni? Az uj amit adtam? Vagy nem adtam vegul?
 
Ez a visszafolyasgatlos darab. Figyu nem lehet hogy forditva van az aljaban a szelep?
szerintem a GW, mert ahhoz nincs kép a shopban, és ugyanilyet nem találtam képre

hát alul van a kis pöcök, gondolom ott kéne bemennie a levegőnek a vízbe, nem?
 
Nekem van egy tippem, ha az a bubiszámlálód van amire gondolod. Egy képet tegyél fel légyszi.
 
GW bubiszamlaló már emlékszem. Ebben beépített visszafolyásgátló van. Ha alul lecsavarod az aljat van benne ez a rugoos cucc. Lehet hogy fordítva van benne?
igen! fordítva volt! ez tényleg az én formám...nem is gondoltam, hogy van benne szelep, én a tetejét tekertem cska le, hogy vizet eresszek bele, az alját nem piszkáltam...na most megpróbálok belőni egy bubiszámot, hogy az is kiderüljön, tartja-e holnapig...
 
A boltban lecsavartam az alját lehet megfordult közben. Tanulság! Mindig vissza kell ellenőrizni a palacktól a gáz útját.

Az elején már azt hittem besült a mágnesszelepet mert valahogy elázott. Szal ez még mindig jobb :)
 
közvetlen a mágnesszelep előtt van még egy ADA visszafolyásgátlóm, ezzel biztosra mentem ;)

ismét köszi a segítséget! most már csak reménykedni kell, hogy ez megoldja a bubiszám problémát is. de lehet, hogy ma már nem tudok fix számot belőni, nemsokára lekapcsol, úgyhogy lehet, hogy csak pénteken lesz eredmény..
 
de most meg össze-vissza megy a bubiszám, nem ütemesen :banghead:

és ha közel hajolok van egy halk sípoló hang, de nem tudom megállapítani, hogy a bubiszámláló csatlakozásaitól jön vagy a diffiből. lehet a diffinek ilyen hangja?
 
de most meg össze-vissza megy a bubiszám, nem ütemesen :banghead:

és ha közel hajolok van egy halk sípoló hang, de nem tudom megállapítani, hogy a bubiszámláló csatlakozásaitól jön vagy a diffiből. lehet a diffinek ilyen hangja?

Cicergő igen, vagy ehhez hasonló.
 
ennek örülök, végre valami, ami azért van, mert úgy kell lennie :D

viszont a bubiszámot nem értem, néha 3-4 jön egyszerre, aztán egy pár mp-ig semmi, aztán 1, aztán megint 3, aztán 2..............most így hagyom egy 20 percre aztán megnézem, hogy beáll-e valami normális ütemre
 
de most meg össze-vissza megy a bubiszám, nem ütemesen :banghead:

és ha közel hajolok van egy halk sípoló hang, de nem tudom megállapítani, hogy a bubiszámláló csatlakozásaitól jön vagy a diffiből. lehet a diffinek ilyen hangja?

A bubiszámláló még lehet rossz. Az előbb csak a szelep problémát orvosoltuk.
Ha sorjás stb a cső akkor simán okozhat egyenletlenséget. Lehet a szelep az ami az egyenetlenséget csinálja. Ha bent van az ADA, akkor megpróbálhatod kivenni a szelepet a bubiszámlálóból.

A CO2 lekapcs miatt ne aggódj. Csak dugd át a mágnesszelepet egy másik dugaljba, ne az időkapcsolóba. Csak ha vége a játéknak ne felejtsd el visszarakni. :)
 
a difi inkább ciripel.de egyszerű, ha teljesen elzárod a tűszelepet, tehát nem jön bubi és még mindig sípol, akkor valahol ereszt. ha nem sípol, akkor a diffi adja ezt a hangot. a beállítás türelemjáték a tűszeleppel.
 
Lehet a szelep az ami az egyenetlenséget csinálja. Ha bent van az ADA, akkor megpróbálhatod kivenni a szelepet a bubiszámlálóból.
kivettem a számláló szelepét, most egyenletesen jönnek a bubik. volt még egy visszafolyásgátlóm, úgyhogy azt bekötöttem közvetlenül a számláló elé, hogy nem akarom az ADA-ra bízni az egész rendszert, jobb ha ketten vannak

most beállt 80ra, jöhet a finomhangolás

köszi mindenkinek az ötletelést!
 
Back
Oldal tetejére