• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos CO2 szettet vettem, hogyan üzemeljem be? [1. hozzászólást olvasd el mielőtt írsz]

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy ostobaságot kérdek, de meg fog telni a reaktor vízzel teljesen? Megy a szűrő egy fél órárája, de úgy gondoltam addig nem állítom be a CO2 rendszert, amíg a reaktor levegővel van tele. De úgy látom az elég sok idő. Már az is eszembe jutott, hogy feltöltöm vízzel :)
Elvileg igen,de attól is függ milyen a reaktorod.Az én épített reaktorom kevesebb mint fél perc alatt megtelt vízzel ,és már nyomattam is a gázt:)
 
Elvileg igen,de attól is függ milyen a reaktorod.Az én épített reaktorom kevesebb mint fél perc alatt megtelt vízzel ,és már nyomattam is a gázt:)

Én meg elfordítottam, hogy kimenjen belőle a levegő. De bonyolódik a helyzet:) Gondoltam megnyitom én is széndioxidot. Minden pöpecre szépen beállt, de ahogy megnyitottam a tűszelepet a víz elfolyt a bubiszámlálóból. Vízszintesen helyeztem hely egyébkén a bubiszámlálot. Lehet ez volt a gond?
 
Én meg elfordítottam, hogy kimenjen belőle a levegő. De bonyolódik a helyzet:) Gondoltam megnyitom én is széndioxidot. Minden pöpecre szépen beállt, de ahogy megnyitottam a tűszelepet a víz elfolyt a bubiszámlálóból. Vízszintesen helyeztem hely egyébkén a bubiszámlálot. Lehet ez volt a gond?

Az épített reaktor nálam is hamar megtelik, meg szoktam párszor forgatni, fél napig még kicsit szokott csobogni de minimálisan.
 
A reaktor már egész csendes, nem lesz vele gond. Viszont úgy néz ki, hogy az apró nano drop checker kifog rajtam. Biztos meg van a trükkje, de nekem nem megy bele a kis gömb részébe a folyadék, megáll a kanyarban:ROFLMAO:

És egyelőre nincs több kérdésem :)
 
Én még csak nem is ráztam bele.Elindítottam a szűrőt,pár pillanat míg megtelt ,egy ideig amíg levegős volt csobogott halkan ,aztán szépen elhalkult az is.

Én a drop checkerre gondolm, azt ráztam meg, hogy belemenjen a folyadék :)
 
Reggel vettem észre, hogy az Aqua Medic mágnesszelep a Papillon tűszeleppel egyberakva picit ereszt (összecsavarva, az illeszkedésnél alul). A tűszelep a reduktoron nem ereszt. Akármit csináltam a Papillon tűszelep a megnesszelep után közvetlenül ereszt. A reduktort és mágnesszelepet a Papillon összekötő idommal építettem össze. Ott semmi gond. Valakinek van ötlete?
 
Utoljára módosított:
Reggel vettem észre, hogy az Aqua Medic mágnesszelep és a Papillon tűszeleppel egyberakva picit ereszt (összecsavarva, az illeszkedésnél alul). A tűszelep a reduktoron nem ereszt. Akármit csináltam a Papillon tűszelep a megnesszelep után közvetlenül ereszt. A reduktort és mágnesszelepet a Papillon összekötő idommal építettem össze. Ott semmi gond. Valakinek van ötlete?

Teflon ragaszto?
 
Back
Oldal tetejére