• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Broken - avagy egy újabb Tönk

Amúgy nem fogjátok kitalálni miből lesz a hardscape a következőben...:sneaky::whistle:

Esetleg egy ilyen? :D

6-17.jpg
 
Amúgy nem fogjátok kitalálni miből lesz a hardscape a következőben...
Nálad szerintem tök mindegy miből lesz az nekem úgy is bejövős lesz majd :D
Jól elburjánzott a végére a növénysereg.A fák hogy bírták a tréninget nem kezdtek szétmállni ?
 
A fák hogy bírták a tréninget nem kezdtek szétmállni ?
Csak azok a részek mállanak, amik már akkor is korhadtak amikor beraktam őket. Ez mondjuk ebben nem volt jellemző, inkább az előzőbe raktam olyat ami félig már korhadt.
Szóval határozottan nem. Pedig vannak olyan kis darabok amik már lassan két éve folyamatosan áznak. Gondolkodás nélkül áztanám még őket 5 évig, szerintem akkor se lenne bajuk.
Mázlim volt:)
 
Itt is megírom azért: levelem jött.
Untitled by m.marci667, on Flickr
:eek:

Ezzel a képpel

108-3-lowres.jpg


A tavalyi 617-nek nem örültem, ahhoz lépest ez határozott visszalépés. Kicsit (najó, nagyon) azért meglepett, nem titok, hogy sokkal jobbra számítottam. Mondjuk kétszer ilyen jóra.:)
Ezen legalább könnyű lesz javítani. Jövőre már úgyis biztos lesz a bíráknak új szemüvegük, meg monitoruk, meg mittudomén;)

Nem gondolom egyébként, hogy sokkal jobb lett volna ennek a végeredménye, mint anno a Tönk volt, de azért én vélek látni fejlődést.
Szóval azért csalódott nem vagyok egyáltalán:)
 
Itt már inkább olyan dolgok játszhattak be, ami a szemléletükkel ellentétes. Pl front üvegre épített cucc stb. Egyébként pazar akvárium és az összkép is jobb mint a vulkán volt :)
 
Vagy idén kétszer annyian indultak, tehát ez végül jobb helyezés a tavalyinál.
Egyébként meg nálunk a fórumon osztatlan sikert arattál vele, és az talán többet számít, mint egy darab papír!:)

A Szurdokhoz hasonló meg a világon nincs, tehát majd idén learatod a pálmát!
 
Én rendszeresen látok Facebookon külföldi page-től a fórumról vett képeket, például letsgodisco legújabb dobókockás naplójából is volt. ;)

És ha már hozzászóltam:
Nem semmi akvárium! ;)
 
,,
Dekor
-A tőlem már megszokott fadarabok. Nem tudom milyen fa, szárazon találtam, a korhadt részek nagy részét eltávolítottam. A vizet durván színezi."

Hol lehet ilyen fadarabokat találni.?
 

Hasonló topikok

Válaszok
175
Megtekintések
33K
Válaszok
337
Megtekintések
44K
Back
Oldal tetejére