• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Broken - avagy egy újabb Tönk

Nekem a harmadik kép jön be,illetve egyet kell értsek @letsgodisco kollégával,nekem is az az érzésem hogy akkor kellett volna elcsípni egy két képpel.
Hozzáteszem most is nagyon bejön,főleg hogy visszanéztem a kezdő képsorokat a napló elején :
Bocs hogy beraktam a két képet @_Bonó_ de így látszik csak igazán mennyire ott van ez az alkotásod (y)(y)(y);)

11739773283_c7ceab22b0_b.jpg


108-3-lowres.jpg
 
Első reakcióm: whoooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
Most 10 perc bámulás után még mindig nem hiszem el, hogy ilyet lehet. @viktorlantos Isten vagy!!!
@letsgodisco több az mint 100. Szerintem osztozkodni akar az 1000000JPYen ;):D
Most talán a 2. tetszik jobban, de kell még aludnom egyet, hogy nyugodt szívvel hanyagoljam a másikat. Mindjárt el is kunyerálom mindkettőt nagyban.


Bocs hogy beraktam a két képet
Ne viccelj!

Ezen a régin
003v by m.marci667, on Flickr
jól látszik egyébként, hogy mit akartam eredetileg. A jobb oldali két fa közti repedésen lett volna a hangsúly jó része. Ebből már jó ideje semmi sincs, elrontottam a nagy rönkkel a szélen.
Sebaj.

Időzítés?
Eddigi (és ezutáni) léte során most néz ki a legjobban. Pont.
De azzal egyetértek, hogy ha másfél hónappal korábban megcsinálok olyan apróságokat, mint amit most akkor jobb lett volna.
028v by m.marci667, on Flickr
Ebben az időszakban lehetett volna a topra hozni. Az előtéren jól látszik, hogy milyen szép fiatal volt még. Nem véletlen fotóztam le.
Csak valahogy nem volt még meg az ötlet/motiváció...
Azóta megvolt a frontüveg menti móka, utsó nap hátul a mohadombok összegányolása rendesen, fehér háttér, jobb gép, egyéb növény-kisfadarab finomítgatások.
Ez most lett meg és nem baj:)
 
Ez a link működik, ha minden igaz.
Akinek most visszavittem a gépet, annak simán megnyitotta valami újfajta drága Adobe...
Szóval aki érez magában tudást és időt az ránézhetne...nagyon hálás lennék. Amit én (talán) össze tudok bohóckodni itt 1-2 nap alatt azt nem nehéz túlszárnyalni:)
Tudom, kicsit lemaradtam, mert @viktorlantos ráugrott a témára :), de GIMP + UFRaw plugin segíthet neked.
Linux alatt próbáltam, ott ment.
 
Marci ez a munkád is brutálisan szép,mondjuk nekem egy kicsit már sűrű néhol,de ez csak az én szocproblámám.Hatalmas nagy like(y):)
 
Még mindig van egy csomó részletfotóm kiválogatlanul a fotózás éjjeléről. Amíg nekik esek addig naplózok néhány mondatot inkább, mert komoly elmaradásban vagyok ilyen téren is.
Az akvárium maga jelenleg elvan. Már elég öreg és ez látszik is rajta.
Viszont május végén-közepén volt két hét amikor nem hallottam az aki felől. Idegen etetett, úgy, hogy nem én (úgy tudom más sem) adtam neki az instrukciókat, meg amúgy is tele volt növénnyel, szűrők hónapok óta nem pucolva, mint általában. Szóval, na...nulláztam a sakuráimat:cry::cry::cry:
 
Végre föltöltöttem a maradék képeimet, úgyhogy most van mit bedobálni. Még a fotózás hétvégéjéről...így aztán van egy kicsit jobb minőség, fehér háttér és úton-útfélen belógó kábelek, lámpák, csipeszek, hogy a feeling is meglegyen.
Azt hiszem ezt ez a kép rögtön adja is... :D És még nem is látszik, mi van az akvárium mögött. Nem egy viktorlantos színvonal az sem:D
173 by m.marci667, on Flickr

176 by m.marci667, on Flickr
181 by m.marci667, on Flickr
186 by m.marci667, on Flickr
190 by m.marci667, on Flickr
200 by m.marci667, on Flickr
203 by m.marci667, on Flickr
280 by m.marci667, on Flickr

Azóta egyébként bekerült a garnéla pótlás is néhány sakura és CBS személyében. Durva, hogy ilyen kevesen mennyire el tudnak bújni, nem vagyok már ehhez hozzászokva.
 
Nagyon baró, bármelyik irányból is nézzük! ;)

Nem lehet egyszerű nyírni ezt a kusza aljnövényzetet, én biztos hülyét kapnék, hogy miből mennyit vágjak....:ROFLMAO:
 
Nem lehet egyszerű nyírni ezt a kusza aljnövényzetet, én biztos hülyét kapnék, hogy miből mennyit vágjak....
Általában fajonként más időben vágok, akkor pedig kb. mindet tarra. Mindez mondjuk inkább csak a Pogo-t és a Myriot érinti. Parvulát (ami inkább aci) talán egyszer nyírtam összesen; mohákból pedig elég csak a csúnyább részeket kitépnem. Ja, és a piros Myriokat mindig vissza is ültetem, mert az másképp nem igazán marad meg nálam.

Azért még bedobálom a maradékot, több fotó már úgyse nagyon lesz erről az akiról...
312 by m.marci667, on Flickr
319 by m.marci667, on Flickr
324 by m.marci667, on Flickr
328 by m.marci667, on Flickr
331 by m.marci667, on Flickr
339 by m.marci667, on Flickr
 
Ez az akvárium eddig tartott. Tegnap délután szétszedtem.
Köszönöm mindenkinek a figyelmet, segítséget, kedveskedéseket, várlak titeket egy újabb naplóban:)

Na, még azért van itt néhány szó. Meg kép. Utóbbiak tegnapelőttről, vagyis az utolsó napról.
Annyi hozzákészülés volt előttük, hogy letoltam az algát az üvegről, miután hazaértünk egy hét nyaralásról. Ja igen, 1-másfél hete pedig nagyon durván kigazoltam és egyúttal a "fölösleges" mozdítható fadarabokat is kikaptam. Meg a kisebb szűrőt is kipucoltam bő fél év után.:oops:
120 by m.marci667, on Flickr
129 by m.marci667, on Flickr
130 by m.marci667, on Flickr
131 by m.marci667, on Flickr
132 by m.marci667, on Flickr
135 by m.marci667, on Flickr
141 by m.marci667, on Flickr
Emersen a Hydro valamiért nagyon elfáradt a végére.
Pont, mint víz alatt a húrmoha. 2 hónapja még irtottam mint a gazt és abban a hitben éltem, hogy lehetetlen elpusztítani. Most alig találtam néhány szálat.
Talán közrejátszik ebben is, hogy a végén nagyon elengedtem az akit. Talán a képeken az említett (nyaralás miatti) nyírás miatt nem látszik annyira, mint kéne; pedig tényleg. Ritkább vízcserék, visszavett fény-CO2-táp, stb.
144 by m.marci667, on Flickr
150 by m.marci667, on Flickr151 by m.marci667, on Flickr
147 (2) by m.marci667, on Flickr
Van még 1-2 fotó talán csak azokon még meg kéne tanulnom színeket csavargatni. (Közben lett itthon egy új gép is:happy:) Ha megtörtént még bedobom őket, de igazából most máson élem ki kreativitásomat...:whistle:
 

Hasonló topikok

Válaszok
175
Megtekintések
33K
Válaszok
337
Megtekintések
44K
Back
Oldal tetejére