• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Blyxa japonica

Akkor nem csodállom, hogy nálam már két hónapja vegetál, csoda hogy még nem pusztult ki.Látszik rajta hogy akarna nőni szerencsétlen, de valamiért nem megy neki. :cry: Hozza a kis levelecskéit,azonban 4-5cm-nél nem nő nagyobbra :?
 
snoop85 said:
Akkor nem csodállom, hogy nálam már két hónapja vegetál, csoda hogy még nem pusztult ki.Látszik rajta hogy akarna nőni szerencsétlen, de valamiért nem megy neki. :cry: Hozza a kis levelecskéit,azonban 4-5cm-nél nem nő nagyobbra :?

hát igen sajnos ez vegetálás. lehet megmarad, de nekem pár hónap alatt teljesen elkopott...
úgyhogy 2010 a lágy víz éve lesz nálam ez már biztos :p
 
Jaj-jaj Viktor ezt a képet ne raktad volna fel !
Nagyon szeretem e növényt, és én is RO-készülékre gyűjtök miatta!
 
viktorlantos said:
yönyörű növény az egyik kedvencem. De amit ma láttam olyat korábban még soha. Enrico Serena vörös Blyxa növénye igazi felüdülés:

ez valami meseszép :thumbup: , vajon hol lehetne beszerezni?
 
pecas62 said:
viktorlantos said:
yönyörű növény az egyik kedvencem. De amit ma láttam olyat korábban még soha. Enrico Serena vörös Blyxa növénye igazi felüdülés:

ez valami meseszép :thumbup: , vajon hol lehetne beszerezni?

Régebben hasonlót lehetett kapni a Victoria Regiánál!
 
Amit láttál nem amiatt volt vörös, mert emers volt még? Csak mert az akiban inkább bezöldülnek mindig. Vörösen nagyon ritkán látható.
 
viktorlantos said:
Amit láttál nem amiatt volt vörös, mert emers volt még? Csak mert az akiban inkább bezöldülnek mindig. Vörösen nagyon ritkán látható.

Nem tudom! Azt viszont igen hogy emers növényeket nem árulnak! :D
 
jojo said:
Nekem már a kép megjelentetése is problémát okoz, nem hogy a tartása.. :oops: :lol:

;) és tényleg. Valahogy megcsinálták, hogy ne lehessen közvetlen linkelni a képet.
Ha ráböksz a linkre a böngészőbe üres lapot hoz. Frissités azon az oldalon és akkor jó lesz.

Mindig kitalálnak valami trükköt, hogy ne gyönyörködjünk ezekben a képekben. ;)
 
Sziasztok! 2 napja ultettem be az akiba 8 ''darab'' blyxat .. egy picit eote megnyirtam a gyokereit es a leveleit.. MOst ahogy elnezem meg nemtert magahoz es kezdenek a levelei foszlani picit! ez normalis tevekenyseg??? mikorra varhato hogy ''eszheter'' es elkezd rendesen novekedni? (tapozas : EI -micro,macro , easy + co2)vilagitas is elegendo!
 
baji66 said:
Sziasztok! 2 napja ultettem be az akiba 8 ''darab'' blyxat .. egy picit eote megnyirtam a gyokereit es a leveleit.. MOst ahogy elnezem meg nemtert magahoz es kezdenek a levelei foszlani picit! ez normalis tevekenyseg??? mikorra varhato hogy ''eszheter'' es elkezd rendesen novekedni? (tapozas : EI -micro,macro , easy + co2)vilagitas is elegendo!

hát... egyébként is egyérzékeny növény, és lassan ereszt gyökeret, én nem vágtam volna le. azért drukkolok, hogy magához térjen. told neki a co2-t rendesen. ;)
 
Hat utolag mar banom enis h megnyirtam.. :/ nembaj legkozelebb mar okosabb lesek :) .. remellem h rendbejon! :)
 
Back
Oldal tetejére