• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Blue Carbon

Az akasztós keverte az alját, vagy mi volt a bibi?
Elméreteztem,kicsit nagy lett a bunker még az Eheim 2140-es nél is nagyobb volt.
Nem szerettem volna költeni egy külsőre,de úgy alakult hogy megtehettem és továbbgondolva a dolgot,ha még is úgy alakul hogy nagyobb akváriumban garnélázok 40-50 liter akkor sem lesz gond a szűréssel.
Az hogy tetra 600 plus lett meg azért van mert eddig nálam maximálisan beváltak a tetra szűrők.:)
 
nájsz! (y)
megkérdezhetem, hogy pontosan milyen 9v-os ledes izzót használsz a lámpába? nekem is ilyen pilácsom van, és nem vagyok elégedett a kompakt izzóval. :)
 
Csak azért is próbáltam hozni egy fotót :
Te Viktor, mivel paprikáztad fel ennyire ezt a blue carbon kismamát? Vagy csak zavarba hoztad és belepirult?:happy:
Az égerfa tobozod is látom, osztódással szaporodik, mint az amőbák:whistle:;)
Mókát félre: tök jó a kis nano és a kő az valami überbrutálfaszanagyonjólnézki!!!(y)(y)(y) A fotók is nagyon jól sikerültek, annyira részletgazdagon adja vissza a követ, hogy le a kalappal(y)
 
Üdv !
Él és virul az akvárium.Azért a szűrés megtette hatását szinte nem is látom hogy van menne víz.
Nem is olyan sokára meglesznek az üveg cuccok és akkor már nem ez a fekete rettenet lesz bent.
Most jelenleg várom az első generációt megjelenni. Elhullásom az első időkben volt amit nem tudok mire vélni hisz a vízparaméterek a CO2-őt leszámítva teljesen megegyeznek.
Az MC teljesen összenőtt már és a Parvula is igyekszik utolérni.Aki teheti próbálja ki a Dennerle zselés növényeit iszonyat mit produkáltak két hét alatt úgy hogy csak folyékony carbo megy.;)
 
Szia.
Megkérdezhetem ennek a LED-nek mi a típus száma. Szeretnék én is rendelni.
Köszönöm.
Üdv !
Tipusszáma nüncs de ha beütöd az oldal keresőjébe hogy led E27 akkor ki fogja dobni,azt rendeld ami 9 watt E27 foglalatú mert csak ez fér bele ebbe a lámpásba [emoji6]
 

Hasonló topikok

D
Válaszok
140
Megtekintések
9K
Deleted member 7949
D
Válaszok
13
Megtekintések
1K
Back
Oldal tetejére