• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Dark lonely forest

Üdv.
Remélhetőleg kellően beérett az akvárium hogy meginduljon egy új nemzedék ..... [emoji18]

ad1259f0ca5d5db8a44d69e262d74b97.jpg


f16243670f181deafcc58e93bc757dd5.jpg


881ffc44a34a7d7db63176d9e4a6c25a.jpg


da9e25199bf3147a5d5ced0e670eb45c.jpg


03a33fa56aa0deb3ac66f589f7fcab0c.jpg
 
Jajj de bitang! Azok a lógó gyökerek gyönyörűek. Impresszív!
Azt a nagy salátát nem akarod kikapni középről? Nagyon megakadt rajta a szem.
 
Jajj de bitang! Azok a lógó gyökerek gyönyörűek. Impresszív!
Azt a nagy salátát nem akarod kikapni középről? Nagyon megakadt rajta a szem.
Köszi,a lógó gyökerek egy kis ízelítő a nagy akváriumban elképzelt látványvilágból.
A saláta az kérlek egy komplett rózsa lett középen,és a garnélák is szeretnek legelészni rajta.Csak azért posztoltam képet hogy szinte null technikával és heti egyszeri 1-1 ml micro macro val is lehet nevelgetni növényes akváriumot,ami még talán jól is mutat [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Sziasztok !
Az akvárium elérte a végpontját.És erről az akváriumról sosem készült versenyfotó mert nem is annak szántam.
A következő összeállítással már szeretnék nevezni idén a nano kategóriában a hazai versenyeken úgy hogy ennek megfelelően rakom majd össze az elképzelést.
És mivel fás van már otthon ez egy köves akvárium lesz sok sok FBS-el :D,napló indítás hamarosan.
Megkérnék egy modit @inadsz vagy @danyi03 tegye a befejezett akváriumok közé a naplót.;)
 
Sziasztok !
Az akvárium elérte a végpontját.És erről az akváriumról sosem készült versenyfotó mert nem is annak szántam.
A következő összeállítással már szeretnék nevezni idén a nano kategóriában a hazai versenyeken úgy hogy ennek megfelelően rakom majd össze az elképzelést.
És mivel fás van már otthon ez egy köves akvárium lesz sok sok FBS-el :D,napló indítás hamarosan.
Megkérnék egy modit @inadsz vagy @danyi03 tegye a befejezett akváriumok közé a naplót.;)
Akkor találkozunk a nano kategóriában!Ott vissza vágok az idei csúfos vereségért!Gr...;):D:ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére