• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Blue Carbon

Ja kinti de egész jónak tűnik a minősége na meg az ára is az volt ezért rendeltem,majd eldől hogy folyik át rajta a víz :D

Nekem is van ilyen. Egész jól keveri a vizet, de 3 is volt és mind a 3 másik irányba (vízszintesen, lefelé vagy felfelé) keverte a vizet. Egyre vigyázz: a tapadókorong tartó pöckei könnyen letörnek.
 
Üdv !
Lassan de biztosan megtellik az akvárium rákokkal,egyenlőre a kék szín van előnyben de van szipla carbon rili is.
Hétvégén kb olyan 40-50 db garnélát számoltam a 20 literben úgy hogy lassan egy 20- as csapattól majd megválok.
Akit érdekel rámirhat pü ben [emoji6]
 
Ez igen ! Szép kék ;)
Esetleg ha ebből a "szépkék" álom állományból lenne pár hónap múlva eladó ,akkor érdekelne .
 
Ez igen ! Szép kék ;)
Esetleg ha ebből a "szépkék" álom állományból lenne pár hónap múlva eladó ,akkor érdekelne .
Egyenlőre kisérleti fázisban vannak,mert együtt úszkálnak carbon rili és blue carbon rili garnélákkal.Ezért is írtam a kis szinezék jelzőt.
Sima carbon rilit már most is tudok adni kb 20 db vihető.[emoji6]
 
Nekem a kép alapján másik ágnak tűnik. De lehet félreértelmezem az ábrát. Bocs, ha hülyeséget írok, most kezdtem csak tanulmányozni ezeket a besorolásokat és még nagy a zűrzavar.
Elvileg a felső ágon mindkét ős Neocaridina Davidi faj csak az egyik felén a csoki vonal ment tovább a másikon meg a carbon vonal.
Ezért is számítok arra hogy a születendő utódok örökölhetik majd a kék színt.
Azért nem egyszerű ezeket a garnélákat tartani mert borzalmasan kell őket szelektálni,hogy megmaradjon akár csak a sima carbon rili vonal.
 
Elvileg a felső ágon mindkét ős Neocaridina Davidi faj csak az egyik felén a csoki vonal ment tovább a másikon meg a carbon vonal.
Ezért is számítok arra hogy a születendő utódok örökölhetik majd a kék színt.
Azért nem egyszerű ezeket a garnélákat tartani mert borzalmasan kell őket szelektálni,hogy megmaradjon akár csak a sima carbon rili vonal.
Áhhh. Így már értem. Köszi!
 

Hasonló topikok

D
Válaszok
140
Megtekintések
9K
Deleted member 7949
D
Válaszok
13
Megtekintések
994
Back
Oldal tetejére