• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Laci!
Ez szerintem nagyon el van túlozva! Tényleg "kicsit" túlnőtte magát a probléma. Nem gondolnám hogy az lenne a megoldás amit írtál. Ne akard hogy könyörögjünk!!:ROFLMAO:
Maradj velünk!!!!!!! Ne légy buta!
 
Laci!
Ez szerintem nagyon el van túlozva! Tényleg "kicsit" túlnőtte magát a probléma. Nem gondolnám hogy az lenne a megoldás amit írtál. Ne akard hogy könyörögjünk!!:ROFLMAO:
Maradj velünk!!!!!!! Ne légy buta!
Köszi Luigi jól esnek a szavaid,de vannak akiket vérig sértett, az az egy-két becsúszott csúnya szó:(
 
Ne csináld már Evereka nem gondolom ,hogy ez a dolog rólad szól. Más is ír még a tiedtől durvábbakat is. Én nem régóta vagyok a fórumon de tudom kik a meghatározó emberek és te köztük vagy. És ahogy @Luigi13 írja ne akard hogy könyörögjünk!
 
Laci ne csináld,ez tényleg nem rólad szól.Hogy az utolsó csepp voltál a pohárban,az megint csak azt kell mondjam,
hogy ez pont nálad jött ki.Lehetett volna éppen más is az utolsó pohár.Hogy lelkiismeret furdalásod van,
szégyenled magad,ez azt jelenti,hogy tiszta ember vagy.
És igen,más is írt már rosszabbat is,csak ki volt csillagozva.
Valóban , ide nem való az ilyesmi,de ezt már tisztáztuk,lerágott csont.
Rollreich rakd már helyre a fejét!!

Pedig pont írni akartam Pü-t,hogy Te mikor mégy,menjünk együtt.
 
Ne csináld már ember!
Ki az akit vérig sértettél? nem látom azokat, akik itt kilincselnének azért, hogy te most azonnal tűnjél el a fórumról. Sőt. Pláne azért mert nem vagy egy olyan ember aki azt lesi, hogy mikor tudna kiszúrni a másikkal. Például amikor nekem küldtél növényeket a postán. Ezt a szívességet pedig azóta nem tudtam viszonozni ami miatt egy kicsit esz is a méreg, de ami késik nem múlik(remélem), és szerintem a többiek se úgy ismertek meg. Lásd tibicuk(Mária) hozzászólását fentebb.
Aztán pedig ha elmersz tűnni azzal a naplóval ami szerintem a hónap akváriuma díjra is esélyes akkor......akkor (majd rollriech ezt folytatja este ha kénytelen lesz elmenni hozzád, mert szóban nem tudunk jobb belátásra bírni).
Végezetül képes lennél úgy itt hagyni ezt a közösséget, hogy nem mutatod meg, hogy tudsz te csúnya szavak nélkül is fórumozni?(én nem olvastam tőled eddig ilyet így nem is értem miért van az ami) Azt akarod, hogy amikor ide téved valaki(ebbe a topikba) egy év múlva akkor azt mondja majd, hogy de nagy ...... volt ez az Evereka de jó, hogy nem ismertem, ugye nem? Pedig dehogy volt az, inkább sokak jó barátja volt itt a fórumon, nem utolsó sorban pedig büszke apuka aki tuti, hogy mindent megtesz a gyerekeiért. Aki pedig ezután is azt meri mondani, hogy egy ilyen ember nem lehet hasznos tagja ennek a fórumnak az szálljon magába.
 
Tisztelt fórumtársak!
Mivel nem igen akaródzik csillapodni az általam(??)gerjesztett "botrány",igy jobbnak vélem,ha csak külső szemlélője leszek a fórumnak,és nem aktív résztvevője.Sajnálom ,mert az itt kialakított jó viszony egy pár emberrel működött.Lehet egy két képet mutatok az akváriumról a későbbiekben is,csak azon személyek miatt,akik figyelemmel kísérték.Olvasni természetesen fogom a fórumot ezután is és szorítok hogy mindenkinek algamentes akváriuma legyen.Igy tehetek talán a legtöbbet egyesek lelki békéjéért.A szombati részvételemet pedig felajànlanàm valaki olyannak aki jobban megérdemli.
Ui:csak jelezném ,a smiley-k között is van egy középsőujjat felmutató,az nem sértő?Kéretik azt is eltávolítani
Üdv.
Most remélem, hogy ez csak egy rossz vicc?!
Ezt felesleges magadra venned, rengetegen használnak trágár szavakat itt a fórumon. De most meg már úgyis csak csillagok vannak.
 
Nah a kódszó GERONIMO :)
Ha ezt látjátok akkor ott elszakadt a cérna...

Próbáltam megmutatni a keresőben milyen sok káromkodás volt. Pedig csak a 10 legdurvábbat cenzúrázza a rendszer per pill, de a kereső nem találja így meg, mivel nincs benne a tartalomban, csak realtime cseréli ki az olvasónak :)

@Evereka nincs durci! :)
Most már foglalkozzunk az akváriumokkal és a hétvégi programokkal :)
 
Gyerekek,nincs itt durci,de amikor màr igy is elsüllyedtem szégyenemben ,jön valaki aki még jobban lealàz.Sok ez még nekem is egy pàr rossz szó miatt.
 
@Evereka
Amit írtam nem csak rád vonatkozik, hanem mindannyiunkra. Viktor biztos vagyok benne, hogy ha megmutatná a listát, akkor lenne ott jó pár név, nem csak a tied (talán még az enyém is).
Az előbbi hozzászólásom sokunkra vonatkozik és tényleg csak annyiról szól, hogy ezentúl olvassuk végig a hozzászólásunkat mielőtt elküldjük. Nagyon jó lenne, ha a moderátoroknak nem is lenne dolguk és nem lenne csillagozós vagy akármilyen tiltó lista.
Ha vissza akarsz vonulni a fórumról, akkor ezért semmiképp se tedd. Felnőtt emberek vagyunk, tudnunk kell viselkedni és tudunk is. Bizonyítsuk be, hiszen hozzászólásainkat sok passzív fórumozó is olvassa. Ők hasznos információkért járnak ide, amit tőlünk kapnak és igen tőled is;)
Szóval félre a kardokkal és fórumozzunk:)
Nincs harag, sértődés, kiakadás, durcizás.
Béke van.
 
Back
Oldal tetejére