• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Méltatlan hozzánk ez a viselkedés. Azt gondolom, hogy ez a társaság sokkal több, jobb, kulturáltabb annál, hogy így viselkedjen. (Kicsit elszomorít, hogy automata alkalmazása szükséges ehhez)
Jó, hát azért nem hímző egylet vagyunk, ráadásul még magyarok is...
Ettől függetlenül nyilván van egy határ, amit nem biztos, hogy jó átlépni, vagy túlzásokba esni. Én vállalom, hogy IRL is elhangzik pár ősi magyar szó tőlem, de hát ez van, az az igazság, hogy Tarantino filmeken szocializálódtam. :D
Nyilván, ha a trágárság túl megy egy bizonyos szinten, neadj' isten sértő valakire, akkor az gáz.
De sajnos nincs mit tenni, a stílus maga az ember.
 
Nem akartam több kommentet írni ide ,mert már így is félig elsüllyedtem szégyenemben,de az utolsó szó jogán engedjétek meg:
Hát srácok én mégis ugy érzem magam,hogy én vagyok a fekete bárány ,a sötét ló.Vagy csak én indítottam el ezt a kis lavinát????Én osztanám @nebula szavait,miszerint a külvilágból,az internetről,hát még a face-ről is sokkal több inger ér bárkit is ,mint itt(jelzem ez nem mentség arra amit én írtam szót) @rollreich lécci ne gyere értem szombaton ,mert pontosan du.3-kor a szomszéd, lila akác fája alatt HARAKIRI-t hajtok végre magamon :facepalm:
:)
 
Nem akartam több kommentet írni ide ,mert már így is félig elsüllyedtem szégyenemben,de az utolsó szó jogán engedjétek meg:
Hát srácok én mégis ugy érzem magam,hogy én vagyok a fekete bárány ,a sötét ló.Vagy csak én indítottam el ezt a kis lavinát????Én osztanám @nebula szavait,miszerint a külvilágból,az internetről,hát még a face-ről is sokkal több inger ér bárkit is ,mint itt(jelzem ez nem mentség arra amit én írtam szót) @rollreich lécci ne gyere értem szombaton ,mert pontosan du.3-kor a szomszéd, lila akác fája alatt HARAKIRI-t hajtok végre magamon :facepalm:
:)
ahhoz segéd is kell. @rollreich pont megfelel :)
 
Szerintem nem volt ez akkora,mert az a szó,amit leírtál,csak súrolja a kedélyeket,kit jobban,kit kevésbé.
Van sokkal nagyobb,(nem itt),ami tényleg totál kiveri a biztit.
Éppen ezért én is egyet értek,meg kell előzni,ezután moderálni,hogy ne harapózzon el sokkal jobban.
A csillagos srác név egyébként nagyon bejön.:D
De tényleg túl van pörgetve az egész......
Pont Te, pont most,de lehetett volna más is,rosszkor voltál rossz helyen.
 
ettől függetlenül nem fog ártani a dolog, de kicsit már nagy a füstje.

Egyébként meglepő. Most nem is ez az 1 dolog miatt volt.
De ahogy az autó moderációt szerkesztettem kipróbáltam néhány keményebb szitkozódást és oldalnyi találatok voltak :)

Erre mondta @A. Kavicsos hogy picit kezd szaporodni az ilyen jellegű bejegyzés. És teljesen igaza volt még ha a napi hozzászólás dömpingben nem is annyira tűnik fel.

Nah de tényleg felesleges ezt tovább ragozni.
Viszont kérek mindenkit ne írja tele csillaggal a bejegyzéseket.
 
Még azon gondolkodok hogy a ronda csillag helyett lesz egy univerzális szó. Kardhal vagy valami. Ami minden ilyen esetben megjelenik.
Még az is lehet, hogy időnként cseréljük majd.
 
Egyébként meglepő. Most nem is ez az 1 dolog miatt volt.
De ahogy az autó moderációt szerkesztettem kipróbáltam néhány keményebb szitkozódást és oldalnyi találatok voltak :)

Erre mondta @A. Kavicsos hogy picit kezd szaporodni az ilyen jellegű bejegyzés. És teljesen igaza volt még ha a napi hozzászólás dömpingben nem is annyira tűnik fel.

Nah de tényleg felesleges ezt tovább ragozni.
Viszont kérek mindenkit ne írja tele csillaggal a bejegyzéseket.
nem gondolnám, hogy "szaporodni" kezdett. csak tartotta a szintet. perszehogy oldalnyi találatokat kapsz, hány bejegyzés is van a fórumon a kezdetektől?
annyi a különbség, hogy most volt egy poszt, ami elindította, majd egy másik, ami nyomatékosította. de szerintem a helyzet azért nem súlyosbodik, vagy semmiféle hasonló tendencia nincsen.
legalábbis ezt vélelmezném.
 
nem gondolnám, hogy "szaporodni" kezdett. csak tartotta a szintet. perszehogy oldalnyi találatokat kapsz, hány bejegyzés is van a fórumon a kezdetektől?
annyi a különbség, hogy most volt egy poszt, ami elindította, majd egy másik, ami nyomatékosította. de szerintem a helyzet azért nem súlyosbodik, vagy semmiféle hasonló tendencia nincsen.
legalábbis ezt vélelmezném.
Én viszont nem így érzem.
Ugyan nem vagyok itt a kezdetektől, de elmondhatom magamról, hogy amikor csatlakoztam a fórumhoz, akkor elolvastam minden hozzászólást visszamenőleg. Ez akkor kevesebb mint 30.000 hozzászólás volt. Abban még semmit sem találtam. Mostanában viszont egyértelműen szaporodtak ezek a nemkívánatos kifejezések. Pedig manapság messze nem olvasok el minden hozzászólást (egyszerűen nincs rá időm és energiám), de egyre többe futok bele.
Egyébként egyszer már volt ebből vagy fél éve egy kisebb botrány, akkor is ment a fogadkozás. Majd megjelentek a nem végig kiírt szavak. Nem tudom ki hogy van vele, de engem ez is bosszant. Mindenki tudja, hogy mi is akart ott igazából lenni, még a nem egész 8 éves fiam is pillanatok alatt rájönne. Kell ez nekünk???
Szerintem nem.
Élő beszédben nem mondom, hogy soha nem szalad ki a számon semmi káromkodás, de könyörgöm írásban?? Itt azért van bőven ideje az embernek átgondolni, hogy leírja vagy sem. Én mondjuk midig átolvasom kétszer a hozzászólásomat mielőtt elküldöm, szóval bőven van időm javítani és eldönteni, tényleg ezt akarom, hogy lássátok.
 
Tisztelt fórumtársak!
Mivel nem igen akaródzik csillapodni az általam(??)gerjesztett "botrány",igy jobbnak vélem,ha csak külső szemlélője leszek a fórumnak,és nem aktív résztvevője.Sajnálom ,mert az itt kialakított jó viszony egy pár emberrel működött.Lehet egy két képet mutatok az akváriumról a későbbiekben is,csak azon személyek miatt,akik figyelemmel kísérték.Olvasni természetesen fogom a fórumot ezután is és szorítok hogy mindenkinek algamentes akváriuma legyen.Igy tehetek talán a legtöbbet egyesek lelki békéjéért.A szombati részvételemet pedig felajànlanàm valaki olyannak aki jobban megérdemli.
Ui:csak jelezném ,a smiley-k között is van egy középsőujjat felmutató,az nem sértő?Kéretik azt is eltávolítani
Üdv.
 
Back
Oldal tetejére