• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

szentgyo

Szakértő
Szakértő
Kérünk mindenkit, ha már ilyen jó kis rendszere van a fórumnak, hogy mindenki nyithat új témákat, akkor használjátok is! Ha van valami kérdés, vagy bármiféle információ, amit megosztanátok, bátran nyissatok neki új topicot! Lehet, hogy kicsit furcsa sokatoknak ez a rendszer, de prímán működik, és rendkívül átlátható lesz vele az egész fórum. Szóval ne féljetek használni az új téma gombot ;)
 
Csatlakozom Szentgyo felhívásához. Az ötletünk az volt hogy keretet adjunk a fórumnak a fő témakörökkel.
De ezen belül bátran lehet topikokat nyitni. Ha valami persze konkrét topikhoz tartozik azt továbbra is oda tegyétek.
 
Miért szűnt meg a saját hozzászólás törlésének lehetősége? Ahogy látom a friss hsz-t egy ideig lehet törölni, de korábbi hsz-t nem nagyon..
 
oRphEus said:
Miért szűnt meg a saját hozzászólás törlésének lehetősége? Ahogy látom a friss hsz-t egy ideig lehet törölni, de korábbi hsz-t nem nagyon..

nem tudok róla hogy ezügyben változás lett volna, de megnézem. lehet hogy akkor nem tekinti friss hozzászólásnak ha már válaszoltak rá. és akkor már nem törölhető. megnézzük majd.
 
A moderátorok természetesen törölhetnek bármilyen hsz-t, bármikor. Szerintem egyébként felesleges régebbi hozzászólásokat törölni. Valamelyik moderátornak küldj egy pm-et (akármelyikünknek), és beszéljétek/ük meg, hogy melyik hozzászólásról van szó, és miért szeretnéd törölni.
 
Luna said:
A moderátorok természetesen törölhetnek bármilyen hsz-t, bármikor. Szerintem egyébként felesleges régebbi hozzászólásokat törölni. Valamelyik moderátornak küldj egy pm-et (akármelyikünknek), és beszéljétek/ük meg, hogy melyik hozzászólásról van szó, és miért szeretnéd törölni.

PL. erre gondolok: viewtopic.php?f=11&t=206&start=0#p2034

Szerkeszteni akartam az előző hsz-t, de véletlenül idéztem saját magamat. Egyszerűbb lenne egy klikk a törlésre, mint a moderátoroknak üzenni. (Egyébként az idézgetés kavarhatott be, mert úgy veszem észre ha az nincs vagy nem hivatkoztak rá akkor engedi a törlést.)
 
Javaslom, hogy - ha komoly akadálya nincs - mindenki töltse ki a felhasználói adatok között a tartózkodási helyét település szinten, (legalább Megye szinten).
Legtöbb felhasználónál nincs kitöltve, pedig sokat segítene az adás-vételeknél, kapcsolatok kialakításánál és emellett képet mutatna az akvakertészet területi terjedéséről.
 
Hogy tudom a saját hozzászólásaimat visszanézni?
Ha rákattintok a "Saját hozzászólásaim"-ra akkor nem éppen az jön be.

Lehet hogy csak én vagyok béna
 
Centurio said:
Hogy tudom a saját hozzászólásaimat visszanézni?
Ha rákattintok a "Saját hozzászólásaim"-ra akkor nem éppen az jön be.

Lehet hogy csak én vagyok béna
Katt a nevedre egy hsz-ed mellett, aztán jobbra lesz az, hogy "Felhasználó hozzászólásainak megtekintése". ;)
 
Sziasztok Bejegyjést szerettem volna tenni a naplókhoz ,és a végén az elmentést választottam .Most nem találom a szöveget sehol , szerintetek elveszett? Köszi a segítséget Robo
 
Szia,

Nem veszett el, a rendszer elmentette a piszkozataid közé. A Felhasználói vezérlőpultra kattints rá, ott fogsz találni olyat, hogy "Piszkozatok kezelése". Ebben megtalálod a hozzászólásodat, itt tudod szerkeszteni, majd elküldeni.
 
Sziasztok!

Nekem nagyon zavaró, ha az aláírásokban szerepel kép.
Mondjuk N-dee akváriumai gyönyörűek.
Ezekhez külön topicot kellene nyitni és akkor ott naponta megnézném az aktuális képeket.
De ilyen kicsiben nem élvezhető, és ráadásul nem biztos, hogy 10x meg akarom nézni, mikor olvasok.


Meg fogom szokni, de ha esetleg másnak is zavaró....

robokuty said:
Köszi Luna én bénáztam, kezdem elölről .R
 
DomeSL said:
Nekem nagyon zavaró, ha az aláírásokban szerepel kép.
(...)
Ezekhez külön topicot kellene nyitni és akkor ott naponta megnézném az aktuális képeket.
De ilyen kicsiben nem élvezhető, (...)
Minek kéne külön topic?? A Naplóknál megtekinthetőek a képek nagy méretben.

DomeSL said:
(...) és ráadásul nem biztos, hogy 10x meg akarom nézni, mikor olvasok.
:wtf: Akkor javaslom ne nézd. :lolno: Gondolom az aláírásokban szereplő idézeteket sem olvasod el mindig újra és újra, hanem átugrod. Esetleg próbáld ezt a módszert alkalmazni a képeknél is. ;)

DomeSL said:
Meg fogom szokni, de ha esetleg másnak is zavaró....
Akkor...? :)
 
Az olvasási élményt lehet kicsit zavarja, de a szépen megcsinált aláírás, pl N-dee aláírása ilyen. Ráadásul ennek akár segítő funkciója is lehet. Egy új felhasználó tanácsot kap N-Dee-től és láthatja, hogy nem a levegőbe beszél, van mit a tejbe aprítania. ;)

Angoloknál láttam ugyanezt a módszert, nekem nincs bajom vele. A sok becenevet legalább akváriumokhoz tudjuk társítani. Ez olyan mint az avatar.
 
Még annyival egészíteném ki, hogy aki akváriumos aláírást használ úgy lenne az igazi, ha a képek linkek is lennének a naplóra egyben.

Ez egyben kivágott képeknél nehezebb dió (image map kell és nem tudom engedi e a fórum), egymás mellé tett képeknél sima linket rá lehet kötni.
 
viktorlantos said:
Még annyival egészíteném ki, hogy aki akváriumos aláírást használ úgy lenne az igazi, ha a képek linkek is lennének a naplóra egyben.

Ez egyben kivágott képeknél nehezebb dió (image map kell és nem tudom engedi e a fórum), egymás mellé tett képeknél sima linket rá lehet kötni.

Viktor: Mire gondolsz? Szerintem nem kell image map, URL hiperhivatkozással megoldható, az alábbiak szerint:



Példa: DSCF0171_1600_10.jpg
 
oRphEus said:
viktorlantos said:
Még annyival egészíteném ki, hogy aki akváriumos aláírást használ úgy lenne az igazi, ha a képek linkek is lennének a naplóra egyben.

Ez egyben kivágott képeknél nehezebb dió (image map kell és nem tudom engedi e a fórum), egymás mellé tett képeknél sima linket rá lehet kötni.

Viktor: Mire gondolsz? Szerintem nem kell image map, URL hiperhivatkozással megoldható, az alábbiak szerint:



Példa: DSCF0171_1600_10.jpg

Image Map olyan esetben kell mint pl NDee. Ahol 3 kep van 1 image-ként betéve. Mindhárom aki más oldalra mutatna, de a képre alapesetben 1 linket tudsz tenni csak. Ilyenkor jön elő az image map ;)
 
Hehe látom nem hogy megszüntetjük a kis képeket, de még tovább is fejlesztjük linké :D Zsír ezt én is megcsinálom! :thumbup:
 
outro said:
Hehe látom nem hogy megszüntetjük a kis képeket, de még tovább is fejlesztjük linké :D Zsír ezt én is megcsinálom! :thumbup:

Profi lett. Így bárki aki most téved ide is rá tud kattintani a műveitekre. Szerintem okosság. :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére