• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Szeretném, ha valaki felvilágosítana, mit jelent a fórumon a "követés". Kerestem sokat, de nem találom. (Sajnos a kereső nem keres szótöredékekre, csak pontos egyezésre, így nem győzöm ragozni a keresett szót...)
Közben már elég sok emberkére bejelöltem, hogy követem. Arra számítottam, értesítést kapok mindig, amikor ők hozzászólnak valamihez. De nincs így. Akkor mi értelme van ennek? Vagy ez az opció tapatalkon hasznos? Vagy?
Ha már ez le van írva valahol, egy átirányításnak is örülnék. Köszi
 
Szeretném, ha valaki felvilágosítana, mit jelent a fórumon a "követés". Kerestem sokat, de nem találom. (Sajnos a kereső nem keres szótöredékekre, csak pontos egyezésre, így nem győzöm ragozni a keresett szót...)
Közben már elég sok emberkére bejelöltem, hogy követem. Arra számítottam, értesítést kapok mindig, amikor ők hozzászólnak valamihez. De nincs így. Akkor mi értelme van ennek? Vagy ez az opció tapatalkon hasznos? Vagy?
Ha már ez le van írva valahol, egy átirányításnak is örülnék. Köszi

Megnéztem és picit más mint amire elsőre gondolnál.

van egy menüpont jobb felül a a nick neved alatti lenyílóban.
Hírcsatornád.....
Nah ez az oldal az általad követett felhasználók dolgaival telik meg.
 
Szevasztok mindenkinek!
Életem első akváriumának berendezésére készülök, tehát tapasztalatom zéró, viszont a rajongás adott.;-)
Mivel a nappali alapvetően világos (nincs igazán árnyékos hely, fehér minimál design) és az akvárium egyfajta elválasztó elemként funkcionálna, -tehát az akvárium hossza merőleges lenne a nappali falára- mit tanácsoltok, hogyan lehetne megakadályozni a víz bealagasodását? Esetleg a 3D-s igényes, egyedi műszikla háttér segítene, hogy legalább az akvárium egyik oldala leárnyékolt legyen?
Száműzzem a műszikla ötletet és ültessem be Kaliforniai tündérhínárral gazdagon?
 
Utoljára módosított:
Sziasztok! Nálatok működik a "tagok a térképen" funkció?
Két hete még ment és tényleg nagyon hasznos. Ha Az országos nézetet nézem, ott megjelennek a számok, hogy hol mennyien vagyunk, de ahogy zoom-olok pl. egy városra eltűnik. Firefox/IE böngészővel is, ill. a cégnél is és az itthoni gépen is ugyan ez a gondom. A hiba az én készülékemben van?
 
Sziasztok! Nálatok működik a "tagok a térképen" funkció?
Két hete még ment és tényleg nagyon hasznos. Ha Az országos nézetet nézem, ott megjelennek a számok, hogy hol mennyien vagyunk, de ahogy zoom-olok pl. egy városra eltűnik. Firefox/IE böngészővel is, ill. a cégnél is és az itthoni gépen is ugyan ez a gondom. A hiba az én készülékemben van?
Sajna nálam sem működik. :(
 
Back
Oldal tetejére