• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Sziasztok,

Lehet, hogy nem jó helyt kopogtatok, de a "rendszer" állandóan kidob és újból be kell jelentkeznem és újból és újból és újból és újból .....:woot:

Mi lehet az oka__
 
Sziasztok,

Lehet, hogy nem jó helyt kopogtatok, de a "rendszer" állandóan kidob és újból be kell jelentkeznem és újból és újból és újból és újból .....:woot:

Mi lehet az oka__
Pipáld be a "bejelentkezve marad" vagy az "emlékezzen rám", vagy valami hasonló négyzetet belépésnél. Nem tudom mi van odaírva pontosan, és lusta vagyok kilépni ezért... :LOL:
 
Keresem de nem találom! Hol lehet naplót kezdeni?
Álmos vagyok de nem akarok úgy lefeküdni, hogy ezt az infót nem tudom a magaménak! :) Biztos egész éjjel forgolódnék csak.
 
Keresem de nem találom! Hol lehet naplót kezdeni?
Álmos vagyok de nem akarok úgy lefeküdni, hogy ezt az infót nem tudom a magaménak! :) Biztos egész éjjel forgolódnék csak.
Fórum -> Növényes akvarisztikáról általánosságban -> Naplók -> Új Téma (jobb felső sarok)
 
El sem hiszem mennyire várjátok a naplóm elkészültét! :D
Persze ahogy a családom ismerem egy hét alatt el is tudom majd készíteni. Egy hete készülök kicsit olvasgatni és írogatni a fórumokba de a délutáni műszak nem engedi.
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
 
Sziasztok,
Hogyan lehet a naplóhoz kis képet, ami a naplónév mellett látszik - ntem tudom, mi a 'hivatalos' neve - hozzárendelni? Indításkor elfelejtettem ésmmost nem találok ilyen opciót
 
Lehet, hogy nagyon béna kérdés, de azért felteszem. Amikor GA terméket linkeltek be, akkor hogyan csináljátok azt meg, hogy "... most csak x Ft"-os linket tesztek be?
 
Lehet, hogy nagyon béna kérdés, de azért felteszem. Amikor GA terméket linkeltek be, akkor hogyan csináljátok azt meg, hogy "... most csak x Ft"-os linket tesztek be?
ha simán bemásolod egy termék linkjét, ilyen formában teszi be a fórummotor
 
Back
Oldal tetejére