• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A brook at the edge of the forest

Köszönöm mindenkinek!
Pesten egész jó idő van az itthonihoz képest.:).Itthon 15-20 cm-es hó fogadott és szombat hajnal óta metsző szél fúj.

Nem gondoltam volna,hogy ilyen jó helyezést fogok elérni.
Mikor az e-mailt is megkaptam,kétszer is megnéztem,hogy biztos nem hallucinálok-e?
Ennek ellenére azt érzem ,hogy még a tudásom közepén vagyok,sokkal jobban meg kell ismernem a növényeket.
A díjátadón megemlítették,hogy titokban tartottam az akváriumot.
Ez nem volt szándékos.Ahhoz,hogy az akvárium értékelhető legyen,be kell világítani rendesen.
Mögé rakni a hátteret,lámpát.Sötét háttérrel egyszerűen semmi nem látszik,nem mutat.
Nem rég visszanéztem a versenyfotóimat.Óriási változás tapasztalható.Olyan,mintha a verseny fotón üres lenne az akvárium.
Egy kis változást is eszközöltem azóta .A baloldalt hátul kiszedtem a Bonsai-t,elöre raktam.Hátra Rotala Green került.
Lehetséges,hogy a bal oldalon is felnövesztem,ahogy a másik oldalon.
 
Köszi Nektek!

A kezdetek
P6087590.JPG

Közel 2 hónapos
P7218003.JPG

Augusztus vége(3. hónap)
16568515_39ed1c3d8071d2c35fc1a18acbf3fe3d_l.jpg

Versenyfotó
17437729_9f1227fdbc82184f6b4df39bd9e7c0a7_l.jpg

Jelenlegi állapot.(nem túl jó fotó)
17476513_3734913299917bb14509d393213f77aa_l.jpg


Kicsit tompult a fehér homok.
 
Nagyon tetszik az uccsó képen az aki... megszűnt a jobboldali, előtéri kövek "rendezettsége" is (y)
 
Nekem meg a 2 hónapos kép staujai, meg annak a gyönyörű szép színhatása tetszik igazán. Talán még a szétszórt blyxa is megkapóbb. De tény így is úgy is nagyon szép
 
Grat a helyezéshez. Én nem lepődtem meg rajta, hogy ott volt az élbolyban, megérdemelten kapta a díjjat!
 
Nagyon jó a fejlődést látni a fotókon!
Nagyon szép az aki minden képen még az utolsón is ahol kicsit elkanászosodott az előtér!(y):)
 
Gyönyörű az akvàriumod! Örülök és köszi h élőben is megcsodálhattam! Nem mindennapi látvány!
Nyírás meg volt? Képet szertnénk, már ugyis rég raktál fel képet róla. A tegnapi állapotról is dobhatnál egy fotot ha van mert nagyon komoly h majd szét nyomja az akváriumot a rengetek növény. Nagyon tetszik!!
Üdv
 
Le a kalappal!
Az lenne a kérdésem h platán ággal abszolút semmi probléma nincs? Mert tervezek 1 átépítést és én is ki szeretném próbálni, ha nincs vele gond.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére