• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A brook at the edge of the forest

Beraksz pár részletet az akiról !Rendben van.
De a végén felraksz egy képet ami egy új projekt kezdetét jelzi!
Ez már állatkínzás!!!
Nagyon szépek a növények ebben a pár részletfotóban is!;)(y)
 
17226265_7939dcea854927010bcd379b5f55007d_l.jpg


BE VAGYOK SÓZVA!:)
Mióta Cecska akiját megláttam,azóta még jobban!Nagyon inspiráló.Ezért jó,hogy felrakjuk ezeket a fotókat,egymásnak adunk ötletet.
Minden egyes képet tovább gondolunk,beültetve a saját akváriumunkba.
A növények egy része megvan.Talajt kell még venni,a növények másik fele a GA-tól.
Tűszelep,kis forgató belső szűrő,fűtő.Ja és Szivitől a DC majd nemsokára ide ér.:)

Nem lesz gyors menet,mert a jövőhéten nem érek rá és a cuccuk beszerzése is időbe telik.
 
85x22x22cm a mérete.6-os üvegből készítve.Levonva az üvegvastagságot 35 literes.
Ekkora akinál már ez is számít.
Igazából Szegeden a Trópusban láttam egyszer egy hasonló méretű akit.
Nagyon megtetszettek ezek az arányok.Kerestem egy hozzá illő elrendezést.Nagyon sokszor tájképeket nézegetek,
többek között ezek adnak inspirációt.Elmenettem már kb. egy pendriv-nyi adagot.:)
Szilvi jóvoltából egy Tetratec 400 fogja a szűrést adni.Mivel hosszú az akvárium,mindenképpen kell még valami forgatás majd.
Egyenlőre egy Sylvania Luxline Plus FHO39W/T5 6500K 3250 lumenes cső lesz felette.Meglátjuk azt a brutál ledet,
hogy tényleg brutál-e,akkor lehet az lesz helyette.

A nagy akiban nagyon bevált a gömbmoha fára ragasztása,jelentős része erre épül.
 
Érdekeltek mindig az ilyen arányú aksik,úgyhogy kíváncsi vagyok,hogy mit sikerül alkotni benne! :)
A co2 beoldást mivel tervezed?Az akvárium magassága miatt kérdezem!
Mikor indul a mandula? :D
 
A nagy aki mellett helyeztem el,így a t elosztóval a 2kg-os palackból megy majd a diffivel a co2.
Majd meglátjuk,hogy szuperál diffivel.
Van egy 500g-os palackom is arra az esetre,ha esetleg odébb raknám.Ahhoz akkor mágnesszelep is kell majd.
Egyébként az aki rajta van egy méretre vágott 4 cm konyhapulton ,ha esetleg a hónom alá akarnám kapni fényképezés végett.:D
 
Jó kis aki volt ez. A TGM-ben ez volt a pulton. Így az ügyfelek mindig belebotlottak. Nagyon jók ezek a lapos akik. Csodálkozom, hogy nem született még igazán jó akvárium ez alapján itthon.
 
Igen ZaCK,én erre az akira gondoltam,mikor azt mondtam,hogy ha jól megoldom a flowot,akkor nem lesz baj.
Amint látod,van példa rá.Bár nem tudtam volna megkeresni ezt az akit.Köszi N-emy!
Én valami sokkal finomabb kidolgozásra gondoltam.Bár ez ismeretlen terep számomra,mint nano kategória.
Egyébként ugyan akkora a szekrény,amin rajta van,mint a vidón az aki.:)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére