• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A brook at the edge of the forest

Köszi Szépen!
Próbáltam már úgy is a platánfa ágat,hogy betettem egy olyan 4-5 cm vastagot
próbára,hogy mit csinál,színez-e?Én nem láttam,hogy eresztene valamit is.
Persze le kell súlyozni.
 
Szerinted nem lesz gond ha még nyersen teszem bele, így elkezdtem kifőzni és 1 kicsit színezi a vizet:(
 
" nyers " alatt mit értesz? Még nem teljessen kiszáradtat? Az úgy nemhiszem h jó lessz! Nyálkát fog ereszteni magából! Főzés közben is érezni a szagán ha még nincs kiszáradva rendesen. Jól száritsd ki és mehet bele az aksiba! Sütőben tudod gyorsítani a száradást,ha belefér!
Olvasd el a "milyen fát tehetek az akiba" topicot!
Üdv
 
Szerintem jobban jársz,ha száraz ágat keresel.
Azt már nem kell sütögetni.
Biztosan találsz ott,ahol a másikat találtad.
Üdv:Attila
 
Csináltam egy felszínleszívót az akiba.Kb. egy óra alatt elkészült.
5 perc alatt ledarálta a hártyát.Most csillogó a vízfelszín.
ADA Wuppa után szabadon.:)

18320669_76b10f92b042eee030db8903c0a75847_m.jpg

18320667_b71cf877207d279586b8ad596b617151_m.jpg



...és a növényekről pár.;)

18320677_9202c4381134d0005ae0a484d433a5fe_m.jpg

18320675_269b6ede93508dadef45078c444d28da_m.jpg

18320671_c3172a7dcfda3914dd50de5c199f0183_m.jpg
 
Szemből lemaradt a kép! Folyamatosan benne van vagy csak időközönként rakod majd be?
Nekem Nem lenne zavaró mert szeretem a DIY megoldásokat, de biztos vannak olyanok akiket zavar a természetes összképben!
Mondjuk ahogy nézem a 2. Képet látom h maradt még a nagy dzsungel a jobb oldalon:) oda is lehetne rejteni a sarokba.
A hengert miből csináltad? :D talán abból a jó kis anyagból ami segitségével azt a brutális cukorszobrot csináltad?
Az is megérne eggy képet ide!(nagyon ügyes vagy!!)
Üdv
 
Szemből lemaradt a kép!

Innen is látszik,hogy nem vagyok egy postolós típus.Ha nem nyújtja a kép az elvárásaimat,akkor nem szeretem feltenni.
De majd most megerőltetem magamat és teszek majd fel képet.

A felszínleszívót éjjel nappal tervezem járatni.Borászati mérőhengerből van a ház.
...és van abból "brutális szoboralkatrészből" is van benne egy darab,az alja abból van.:D
Egy Resun Minifilter hajtja.
Ez most csak tesztüzem,majd elrakom máshova.Pont oda terveztem Petya.:)
De egyébként egész jól néz ki élőben.
 
Elhiszem h jól néz ki!! mondom nekem is nagyon tetszenek az ilyen diy dolgok. Tuti énis összedobok majd eggyet! ;) van minipumpám is hozzá. Jól teszed h mindig megy, igy legalább nem is kezd el kialakulni a hártya.
 
Micsoda ősdzsungel! Már csak az Őserdő Hőse hiányzik középről. :ROFLMAO: A felszínleszívó 5/5, ügyes! :) Az aksihoz meg elő a sövényvágó ollót. ;)
 
Petya gyere,megint van mit nézni.Majd vágok neked egy növénytömböt belőle,hogy haza tudd vinni gyönyörködni.:D
Remélem nemsokára nálad is bubiznak majd a növények.:)
 
Nagyon szépen burjánzanak a növényeid! Èrdemes visszanézni miből lett eza dzsungel! Hihetetlen!
Szívesen hazahoznék eggy növénytömböt onnan a jobb oldalából!(ha lenne mibe elültetni) :D
Hamarossan megindul azért itt is a bubizás, bízom benne!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére