• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lávaköves

Nagyon pozitív jelzőt, már nem tudok írni, mert mindent elmondtak a többiek. Eszméletlen.
Nekem talán így elvadultan tetszik a legjobban.

Poralgával hogy állsz? :unsure:
 
Poralgával hogy állsz? :unsure:
Köszi mindenkinek!

Sajnos még van . Csináltam egy Carbos letörlést,hogy fentebb írtam.Most mintha nem annyira jönne.
Olyan "jól sikerült" Carbós letörlés,hogy kicsit leégettem oldalt a Staut és a Bonsait. Főleg Staunál mint valami
bozótvágás,szépen elvált az üveg mellett.Először nem is gondoltam,hogy Carbo miatt van,csak elkerekedett a szemem,
mikor megláttam az elhalt üveges leveleket.De már kezd szépen visszanőni.Pedig fogok még egy párszor ilyet csinálni.
Majd jobban kell figyelnem alul az üveg mellett.
 
https://img1.indafoto.hu/4/5/23775_2a3eac42d756ec782ecca7dcd94259d7/19791367_380205f475a26b34990675de9d96e1c6_xl.jpg
19791367_380205f475a26b34990675de9d96e1c6_l.jpg
 
uhh, micsoda pinnatifida erdő a jobb oldalon!
jót tett neki, hogy lecsupaszítottad és feljebb vitted az átlós ágat!
 
Mai állapot.

A hengelik.Ez bistos?Egyik egy,másfél éves,másik talán pár hónapos.A színük ivaréretten sötétedik?
20087393_bf78034bf9cb69c180a9ae02b0e47868_l.jpg

Lehetséges, hogy a narancs színű espei, nem hengeli? Nálam az espei-k mind ilyen narancsos színűek.
Nagyon szép, természetes az aki :) A pinnatifidát hogy tudod ilyen alacsonyan tartani?
 
Lehetséges, hogy a narancs színű espei, nem hengeli? Nálam az espei-k mind ilyen narancsos színűek.
Nagyon szép, természetes az aki :) A pinnatifidát hogy tudod ilyen alacsonyan tartani?

Igen,eredetileg Espeinek vettem őket,de fiatalon Hengelinek néztek ki.
Még Vitor is rávetődött,hogy ezek Hengelik.:)Most is vettem,de most tényleg Hengeliket.

A pinnatifada rendszeresen meg van nyírva.Ahogy felfelé törekszik,azonnal levágom.
 
Mária,

azt kell mondjam, hogy nagyon megszívtad a @cecskával -- nélküle most te lennél az amatőr szcéna vitathatatlan királynője.:DDDD
-- nálam a nanot egyébként te nyerted (én tudom úgy nézni, hogy ne lássam a riccardia heverőket :D),
hozzám egyébként is a te stílusod áll személyesen a legközelebb.

Úgyhogy a személyes gratuláció után is engedd meg, hogy itt is a földig hajoljak az eredmények előtt, és máris várom, hogy hogy hasznosulnak majd az idei nyeremények!!!
 
Utoljára módosított:
Köszönöm szépen!
Egyébként tudtam,már pedig tudtam,hogyha Tibi indul ,esélyem nincs,de másnak sem.Tibi olyan tiszta kifinomult
aquachaper , mi egyedülálló a mezőnyben.
Sajnos a nanoról csak ez az egy értékelhető képsorozat készült.A riccaprdia heverő:D,hát igen,tisztában voltam vele,hogy ezért keményen fognak büntetni.Igazából a nanora nem számítottam .Megfordult a fejemben,de meglepődtem,mikor mégis helyezett lett.
Nincs elfelejtve ez a méret,főleg hogy nyertem hozzá egy szűrőt,az másra úgy sem alkalmas, - hiába tud 1000 "fordulatot" - csak nanora.

hozzám egyébként is a te stílusod áll személyesen a legközelebb.
Letsgó most ráhibáztál,mert a következő egy egészen rendhagyó,minimalista stílus lesz.;)

Nagyon boldog vagyok,jó másodiknak is lenni,de majd jövőre....Tibi készülj?:borg::)
 
Back
Oldal tetejére