• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

1 nano alakulása

Jól néz ki, egy régebbi képet se dobtál be IAPLC-re :eh: Jó hogy nem hagytad abba, nekem is megfordult már a fejemben, de folytattam :)
 
Lehet már megint ostobenko vagyok de milyen a vad színe a Brigittae-nak?
boraras urophthalmoides???
 
inadsz said:
Jól néz ki, egy régebbi képet se dobtál be IAPLC-re :eh:
viktorlantos said:
még mindig jól néz ki az akváriumod :thumbup:
Köszi srácok!
Nem,mert ez az akvárium nagyon messze áll attól,hogy a világ legrangosabb versenyén induljon. :lol:
raggacs said:
Lehet már megint ostobenko vagyok de milyen a vad színe a Brigittae-nak?
boraras urophthalmoides???
Lehet én vagyok az ostoba,de nekem úgy rémlik,hogy ez az eredeti színezet:
BorarasbrigittaeFSWFT0801.jpg
Az enyémek ilyenek.azt hiszem a másik elnevezésük mosquito,ami igen találó. ;)Persze,ha tévedésben élek,akkor minden oktató hsz.-t,anyagot szívesen fogadok.
 
Most olvastam, hogy összekeverik a Brigittae-t a Urophthalmoides-el.
Elvileg a különbség a színezetben van. A Brigittae a bordó a másik meg olyan rózsaszínes mint amilyen a képen van amit betettél...
Ezek szerint a kereskedők az ostobák...
De Brizsitta vagy Urológtifus mindegy !SZÉP!
 
Sziasztok!

Gondoltam írok pár sort az akváriumomról,amíg még egyben van.Sajnos a nagy melegnek és az idő- ill. pénzhiánynak köszönhetően teljesen leamortizálódott. Elhatároztam,hogy egyenlőre megszüntetem.Érdekes módon az alga még nem lepte el.Nem megy se a tápozás,se a CO2.A halak egészségesek és várják az új otthonukat.Erre az időre átmeneti szállásra költöznek,ami nem lesz ennyire kényelmes,de remélem 2 hónapot megbocsátanak nekem :) .
Egy utolsó kép a jelenlegi állapotról:
SDC13182.jpg
És egy kép amikor burjánztak a növények:
Fnykp0114.jpg

Hamarosan egy másik naplóban................. :wave:
 
Szia Blasio!
Azt szeretném kérdezni,hogy DSM résznél naponta hányszor permetezted a növényeket?
 
Gyönyörű kis ékszerdobozod volt. A nyári melegtől én is előre félek.... bár én nem űzöm ilyen magas szinten ezt a műfajt, de sajnálnám ha valami történne. Addig lehet kitalálok valami DIY jégkocka adagolót. XD
 
Gyönyörű kis ékszerdobozod volt. A nyári melegtől én is előre félek.... bár én nem űzöm ilyen magas szinten ezt a műfajt, de sajnálnám ha valami történne. Addig lehet kitalálok valami DIY jégkocka adagolót. XD
Az kéne majd nekem is :). Ha kész lesz lopom majd az ötletet.
 
Köszike!
A LED marad végleg,kisebb-nagyobb módosításokkal.A CO2 tipikusan az a dolog amit nem bántam meg,igaz hosszú volt az út mire elértem. ;) (Már most tapasztalható a változás pozitív irányba.)


Kerestem,de nem találtam a lámpád részletezését.Segítenél? :D
 
elképesztően igényes és szép volt (?) az akváriumod, a technikai része teljesen lenyűgözött, gratulálok hozzá, remélem építesz még párat : ))
 
Back
Oldal tetejére