• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld Vulkán

Sziasztok.
Nyirtam. Mar megint elertek a felszint a novenyek. Sok a fonal, pedig betartom Tomi (GA) tanacsait. Mondjuk most eleg sokat levagtam a novenyekkel egyutt. A fonalalga budos! A novenyeknek amiket lenyirtam nem olyan finom az illata, mint egyebkent. Bevetettem egy kis bérmolly csapatot is.
A diffuzort kicsereltem inline reaktorra, igy jobb a beoldas. Korabban beraktam ket dc-t. Meg sosem mutattak ugyanazt, de most igen.
A talajt teljesen kicsereltem ujra. Kosznyos volt. Az allatallomany jol van. Sok az apro garnela. Csak egy oto tette le a kanalat. Meguthette magat valahogy, mert volt az oldalan hosszan beverzes. Gondoltam, hogy nem huzza igy sokaig.
Kepet meg nem rakok fel. Bocsanat, de csunya...:(
Koszonom, ha igy is vegigolvastad.
 
Sziasztok.
Mohametszes, vizcsere volt. A tobbi zoldseget hagyom jovohetig noni, aztan suritek. Az alja mindig kisse felritkul. Kifogtam vegre az utolso galaxyt is kicsibol, igy csatlakozhatott a tobbiekhez. Egy otom szublimalt, mar csak negyen vannak.:cry: Ők zabalnak.
Tobbiek jol vannak. Bermollyk hazatertek dolguk vegeztevel. Koszonet ertuk.
Telit majd a surites utan kaptok. Jojjon par reszlet.
Sün akcioban.
20181117_165314.jpg
Oto akcioban.
20181117_165602.jpg
20181117_165239.jpg
 

Attachments

  • 20181117_165223.jpg
    20181117_165223.jpg
    342.1 KB · Megtekintések: 3
A zöld vulkán igazi galaxy paradicsom. Ott örökké számíthattok kicsikre, mert a susnyásban folyton megy a násztánc és az ikrákból nagyon jó eséllyel ki is kelnek a picik, aztán ha előúsznak és ti vagytok a gyorsabbak, akkor mehetnek az oviba.:dummy:
Jó kis móka.:love:
 
A zöld vulkán igazi galaxy paradicsom. Ott örökké számíthattok kicsikre, mert a susnyásban folyton megy a násztánc és az ikrákból nagyon jó eséllyel ki is kelnek a picik, aztán ha előúsznak és ti vagytok a gyorsabbak, akkor mehetnek az oviba.:dummy:
Jó kis móka.:love:
Igen. Lattam is a minap egy kis guluszemut a homokon...de szerintem rossz vege lett...:vamp::unsure:
 
Sziasztok.
A novenyek elertek a felszint igy tarra vagtam. Nagyon felritkult az alja. Visszaultetgettem a tetejuket. Nem szabad igy elengedni... de neha gyoz a lustasag es meg nem nyirom. A stauk is rosszul viselik az arnyekot. A mohakat is formara nyirtam. Felporszivoztam, de masnapra meg egy rakas moha hullik le a talajra. Marha idegesito. Majd felszipakolom.
Allatok jol vannak. Van petes garnimami es vannak gyerekek. Most nem panikolt senki, pedig nagy felfordulast csinaltam. 20181202_183123.jpg 20181202_183047.jpg 20181202_183036.jpg
 
A nagytestvér akvárium nyírásakor úgy láttam, hogy 4 kezes meló. Egyikük nyír, a másik azonnal beszippantja a levágott, hulló mohaszálakat.
Nekem, sajnos, még sosem volt ilyen gondom. Nem nő, nem kell nyírni.:confused:
 
A nagytestvér akvárium nyírásakor úgy láttam, hogy 4 kezes meló. Egyikük nyír, a másik azonnal beszippantja a levágott, hulló mohaszálakat.
Nekem, sajnos, még sosem volt ilyen gondom. Nem nő, nem kell nyírni.:confused:
Nalam ez a weeping mindenhol no. A lowban is mint az allat.
A negykezesrol csak annyit, hogy abban a boszmeben van is eleg hely hozza de itt...:ROFLMAO:.
Inkabb szuro leallit, hagy lesullyed...sziv.
 
Sziasztok

Az elmult hetek nem teltek valami jol...a kiskutyam nagyon beteg volt, most jobban van...le is kopogom.
Elegge legyengult az idegrendszerem es immunrendszerem is.
Sajnos az ista inline reaktor szoritobilincsei hianyoztak amikor megkaptam es most az aki takaritas utan az istennek sem tudtuk ugy visszarakni a csoveket, hogy ne eresszen. Elegge kiborultam, mert vegre minden klappolt. Igy tokeletes volt a beoldas, minden kis alga visszavonulot fujt. Most megint jatszhatok a difivel....ott tartottam, hogy meghirdetem es eladom! Pedig amugy minden ok. Tok szep lett vegre erre most egy hoeses az egesz.:mad::cry:
Na mindegy.
20181216_151203.jpg
 
Sziasztok.
Most szep a kozepe :). Viszont az agakon olyan sulya volt mar a mohaknak, hogy itt ott teljesen leszakadt. Majd megprobalom egyszer visszarogziteni oket ha lesz idegrendszerem. Hoztam addig par reszletet.
20190101_184553.jpg
Csinos keksegek.
20190101_184838.jpg20190101_184903.jpg
Szakadt mohak.
20190101_184714.jpg
 
Végülis, zöld vulkán, illik hozzá, kiömlött a zöld láva. :) Mi történt egyébként? Változtattál valamin?
 
Sziasztok. Tegnap talajcsere tortent. Meg lombnyiras. A mohakat felgumiztam az agakra. Egyszer talan szep is lesz.
A vizcsere kozben felszivtam egy otot. Az most epp a halaltusajat vivja. Egy masikat holtan talaltam a susnyasban. Ez sem az en napom. Mindenki mas jol van amugy. Utalom az otokat. Latszolag tok boldogok, zabalnak, megvannak 5 honapja. Erre most punnyadnak meg. Jo az egyiknek legalabb van ra oka.
20190115_171653.jpg20190115_171543.jpg
 
Sziasztok. Tegnap talajcsere tortent. Meg lombnyiras. A mohakat felgumiztam az agakra. Egyszer talan szep is lesz.
A vizcsere kozben felszivtam egy otot. Az most epp a halaltusajat vivja. Egy masikat holtan talaltam a susnyasban. Ez sem az en napom. Mindenki mas jol van amugy. Utalom az otokat. Latszolag tok boldogok, zabalnak, megvannak 5 honapja. Erre most punnyadnak meg. Jo az egyiknek legalabb van ra oka.
Sajnálom az otókat. :cry: (Most be vagyok tojva, mert az enyémek pont 4 hónapja laknak nálam. :eek:)
Ellenben a kék törpördögjeid arcátlanul szépek. :love:
 
Sajnálom az otókat. :cry: (Most be vagyok tojva, mert az enyémek pont 4 hónapja laknak nálam. :eek:)
Ellenben a kék törpördögjeid arcátlanul szépek. :love:
Etele fele torpordogok. Vegre megbatorodtak.
Kezdek beletorodni, hogy az otok ilyenek. Mar nem szamolom hany otom fogyott... Persze ez nem torvenyszeru, lehet, hogy Te jobb csapatot fogsz ki.;)
 
Etele fele torpordogok. Vegre megbatorodtak.
Kezdek beletorodni, hogy az otok ilyenek. Mar nem szamolom hany otom fogyott... Persze ez nem torvenyszeru, lehet, hogy Te jobb csapatot fogsz ki.;)
Ne is mondd, nekem is lesznek @Etele féle törpördögjeim, csak azok narancs pizsiben fognak grasszálni. :love:
Remélem, majd nálam is szaporodni fognak az Otok, ahogy Barnapl-nél, és akkor az első alomból kapsz tiszteletpéldányt. :) Csak győzzed kivárni. :whistle:
 
Ne is mondd, nekem is lesznek @Etele féle törpördögjeim, csak azok narancs pizsiben fognak grasszálni. :love:
Remélem, majd nálam is szaporodni fognak az Otok, ahogy Barnapl-nél, és akkor az első alomból kapsz tiszteletpéldányt. :) Csak győzzed kivárni. :whistle:
En is varok egy csapat narancsruhast!:ROFLMAO: Azt hiszem sokunknak lesz most tigriserdeje otthon.
Szurkolok az otoszaporulatnak. Biztosra veszem, hogy Neked sima ugy lesz;). Varok turelmesen!:love:
 
Back
Oldal tetejére