• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld Vulkán

Na. Nyestem, ultettem. Kicsit most feloldalas, de majd osszeszedi magat. Nem vagyok en ehhez hozzaszokva, hogy ilyen novenytomeget kell megmozgatni. Meg egy csomo darabka uszkal benne, de majd mindig szedegetek ki belole. Helyet csereltek a halucik. Ide koltoztek a galaxyk. Nagyon boldogok lettek, az egy szem pasi azonnal becsalta a csajokat a susnyasba...:love:Persze olyan jol sikerult a vadaszat, hogy ittmaradt egy a borik kozul, a masikban meg egy galaxy. Majd meglesznek ok is. A talaj takaritasa sem sikerult tul jol, de nem akartam tovabb benazni a szuro miatt. Azt jovoheten tokeletesitem. Raadasul tonkrement a szurom felso csohoz tartozo csatlakozoja, ugyhogy gyorsan elzavartam embert a GAba. Addig korbetekertem ezt ami szivargott. A csere megvolt...azert helyezem a szemem!20180929_125516.jpg
Tovabbi jo hetveget!
 
Na. Nyestem, ultettem. Kicsit most feloldalas, de majd osszeszedi magat. Nem vagyok en ehhez hozzaszokva, hogy ilyen novenytomeget kell megmozgatni. Meg egy csomo darabka uszkal benne, de majd mindig szedegetek ki belole. Helyet csereltek a halucik. Ide koltoztek a galaxyk. Nagyon boldogok lettek, az egy szem pasi azonnal becsalta a csajokat a susnyasba...:love:Persze olyan jol sikerult a vadaszat, hogy ittmaradt egy a borik kozul, a masikban meg egy galaxy. Majd meglesznek ok is. A talaj takaritasa sem sikerult tul jol, de nem akartam tovabb benazni a szuro miatt. Azt jovoheten tokeletesitem. Raadasul tonkrement a szurom felso csohoz tartozo csatlakozoja, ugyhogy gyorsan elzavartam embert a GAba. Addig korbetekertem ezt ami szivargott. A csere megvolt...azert helyezem a szemem!View attachment 64311
Tovabbi jo hetveget!
Patent lett(y), mar hianyoztak a bejegyzesek. Ez az akva szemmel lathatoan jobban viselte a tavolletet.
Egyszer engem is elzavarhatna a zasszonykam a GA-ba..:p
 
Sziasztok.
Vizcsere tortent. A riccardiak nagy reszet lecsereltem weepingre. Valahogy nem akartak ossze szedi magukat. Remelem ezek megteszik helyettuk. Mindenem ragasztos lett....meg a konyokom is....ne kerdezzetek hogyan. :wacky:
Jott az egyedul maradt otomnak erosites 5 masik szemelyeben. Es jott a habrosusok melle 6 pygmy cory is. Remelem nem lesz elhullas!
Novenyeket hagyom erosodni!
20181006_174549.jpg 20181006_174656.jpg 20181006_174732.jpg
Tovabbi szep estet!
 
Sziasztok.
Vizcsere tortent. A riccardiak nagy reszet lecsereltem weepingre. Valahogy nem akartak ossze szedi magukat. Remelem ezek megteszik helyettuk. Mindenem ragasztos lett....meg a konyokom is....ne kerdezzetek hogyan. :wacky:
Jott az egyedul maradt otomnak erosites 5 masik szemelyeben. Es jott a habrosusok melle 6 pygmy cory is. Remelem nem lesz elhullas!
Novenyeket hagyom erosodni!
View attachment 64826 View attachment 64827 View attachment 64828
Tovabbi szep estet!
Nagyon tetszik a két kis mohás "szirt" a jobb oldalon! [emoji4]
 
Nagyon szép lett, őrülten tetszik.(y)
Csinálsz egy olyat, ahol a GA-s, meg ez egymás mellett látható? Hihetetlen módon eltaláltátok, olyan, mint egy kisebb tesó!
 
Nagyon szép lett, őrülten tetszik.(y)
Csinálsz egy olyat, ahol a GA-s, meg ez egymás mellett látható? Hihetetlen módon eltaláltátok, olyan, mint egy kisebb tesó!
Kiprobalom holnap. Csak nem hargudnak meg a sracok.
 
Nem olyannak ismerem a fiúkat. Sőt, büszkék lesznek, hogy ők is inspirálnak másokat, ahogy őket anno Amano úr, és szerintem ő sem haragudna a GA-ra, sőt.
 
Kísérteties a hasonlóság, eszméletlen jól összeraktátok!(y)(y)(y)

Az ágaitokon a mohákat kellene még visszametszeni, hogy jobban besűrűsödjön, tömörödjön, de ha szándékosan így akartátok, akkor így is remek!
 
Kísérteties a hasonlóság, eszméletlen jól összeraktátok!(y)(y)(y)

Az ágaitokon a mohákat kellene még visszametszeni, hogy jobban besűrűsödjön, tömörödjön, de ha szándékosan így akartátok, akkor így is remek!
Koszi. Igen a mohak nem az igaziak, de a riccardia nem akart szelteben kuszni csak hizott. Azokon lattam, hogy soha nem fognak osszeerni. De most weepinggel megprobalom. Az meg tegnap lett ragasztva, ugyhogy eleg fo$ul nez ki. Par het remelem es elkezdhetem formazni.
 
Sziasztok.
Nincs szerencsem a Myrio. Guyanaval. Egyszeruen elfogy... eloszor ketteszakad, a teteje eluszik, aztan igy tovabb...mig el nem tunik. Most meg eleg sok van, hala Luigi Nikinek es Attilanak. Kaptam toluk egy szep nagy adagot...de elkezdodott a fogyas. Latom.:(
Lardarius egy par napja elkoltozott a neveldebe (az ottaniak David anyukajahoz). Ott nincs nagy sodras. Es o sem zaklatja a garnikat. Tudtam, hogy el nem tudja kapni oket a lusta buta fejevel...de alig lattam mar egyet kettot, ugy bujkaltak. Most elkezdtek elomereszkedni. Es lattam harom babagarnit is:dummy1:. Etele atomkek garnelai kekebbek a keknel! Hetvegen karbantartas es foto. A dc-t athelyeztem, mert itt ott lett egy kis ecsetem, szerintem nem volt jo a co2 eloszlas. Ha igy alakult mar ki is takaritottam. Meglatjuk, hogy alakul az ecset helyzet.
Jo ejt Nektek!
 
Back
Oldal tetejére