• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld Vulkán

@Zuzmi most leltem rá a naplódra. Jól néz ki.
Nekem is nagy kedvencem a GAs "böszme" sziget akvárium. Jó lett a kicsinyített mása. Nyomtam is egy feliratkozást. Várom az updateket.

Lenne egy kérdésem: a Chihi lámpát hányasra dimmeled vissza?
 
@Zuzmi most leltem rá a naplódra. Jól néz ki.
Nekem is nagy kedvencem a GAs "böszme" sziget akvárium. Jó lett a kicsinyített mása. Nyomtam is egy feliratkozást. Várom az updateket.

Lenne egy kérdésem: a Chihi lámpát hányasra dimmeled vissza?
Koszonom dicsero szavaid.
A lampa most hetesen megy a tizbol. Kicsit zoldul itt ott az uveg, meg a homok, de az meg a talaj foszfatelszivasa miatt is lehet. Egyenlore igy hagyom.
A nagy proba most jon, mert ket hetre "magara hagyom". Majd jol meglatjuk milyen karokat szenved. Fenyt erre az idore meg gyengitem kisse. Meg az orak hosszan is csokkentek egyet. Most 7es fel orat megy. Meglatjuk...
 
Tegyél pár szál valami szép hosszú pirosat a stau közé itt ott, akkor úgy néz majd ki mint a kilövellő láva :snaphappy::LOL:
Amúgy bitang jó lett, egyből megfigyelés alá vontam a naplót :D
 
Tegyél pár szál valami szép hosszú pirosat a stau közé itt ott, akkor úgy néz majd ki mint a kilövellő láva :snaphappy::LOL:
Amúgy bitang jó lett, egyből megfigyelés alá vontam a naplót :D
Egy kis reinicki mini? Az az egyik kedvencem! De nem akarok ugy jarni, hogy telezsufolom es a vegen nem latszik ki a lavako!
Kezdek aggodni, hogy no a kovetok tabora, aztan jol felsulok a benazasommal...:facepalm:
 
Teher alatt nő a pálma.
Szerintem @mrgod007 inkább valami piros Rotalara gondolhatott, vagy hasonlóra.
Reineckii mini-t max. a vulkán lábaihoz (kövek közé) tegyél, de ott meg már nem nagyon van hely... Kevesebb néha több, és ahogy te is írtad, lehet zsufi lenne.
 
Back
Oldal tetejére