• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld sziklás

Ilyen felszín mozgatás (hűtés) mellett is sikerül megfelelő mennyiségű Co2-t beoldani?:eek::eek:
 
ezt láttad?
1489565576853003663.jpg
 
Helo! Nagyon szép az akváriumod @HUGO. Azt szeretném megkérdezni, hogy a lámpa tartót vetted vagy te csináltad és ha az utóbbi hogyan és miből?
 
Ez az amano sorozat tisztára olyan mintha valami amerikai foci lenne :)
A böszme aki viszi a lasztit :)

Szuperek a fotók, mint mindig. És nagyon szép az akvárium is. Nem akarlak noszogatni, de van már versenyfotó????? :)
Alakul! :) Megoldottam a lámpatartót. Most már a fotózáshoz a plusz fényt kéne megoldanom! Tippeket tanácsokat szivesen fogadok! Mivel és hogyan lenne a legmegfelelőbb! :)
 
Csipeszel csipkedem meg néha ollóval csapkodom!
Megvigasztalnak a riccardiás képeid:
Egy indítás után vagyok, de rögtön az elején kiderült, hogy alkalmatlan kövekre ragasztottam a riccardia pamacsaimat. Mérgemben egy vödör vízbe beletettem a köveket, melyek három hétig álltak egy aránylag sötét helyen. Három napja ránéztem, hogy vajon mi van a riccardiákkal és lám! Kicsit fakóak voltak ugyan, de mégis növekedtek. Alig-alig látható rajtuk barnulás.
Egy szikével levágtam a kövekről és újraragasztottam a jelenlegi kövekre.
Kérdés:
Mi a tapasztalatod? High körülmények között milyen mértékben növekszik? Van-e valamilyen arányosság a növekedésükben ami "mérhető", látható?
Most hogy túlélőket játszanak nálam, nagyon érdekel, várom a terjeszkedésüket. A kép alapján szerinted mennyi idő az, míg "határozottabb" lesz a jelenlétük?(na nem úgy mint nálad, csak szerényen...)
Köszi a választ!
DSC00886.JPG
 
@fnandi Nehéz a válasz mert nálam mindent megkapnak és így nő mint a gomba! :)

De Te mit értesz High körülmények alatt? Mert naplódat nézve megvan minden ahoz hogy szép Riccardiád legyen!
 
Utoljára módosított:

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére