• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Duo

A noveny neve Limnophila aromatica. Nagyon szepen el wabiban. Nem tunik nehez noveny ek

Köszi a választ! Mintha egyszer olvastam volna már ezt valamelyik topikodban :) Ennek a növénynek van jó illatta igaz? És amugy honnan tudnék szerezni ilyen növényt, ha majd aktuális lesz a projektem? :D
 
Megnyírtam a bal oldali tálat, van egy rakat növény amiből akár egy új tálat lehetne indítani. Arra gondoltam hátha érdekel valakit egyben az egész adag Wabi Mix 3000 Ft-ért. Van benne Hydrocotyle tripartita, Ludwigia sp., egy kevés Ludwigia glandulosa, Limnophila aromatica és nem utolsó sorban Hottonia palustris. Sőt ha szerencsétek van még pár tő elültethető Littorella uniflora-t is találtok benne de azt nem garantálom.

Ha érdekel dobjatok egy PÜ-t.
 
Megnyírtam a bal oldali tálat, van egy rakat növény amiből akár egy új tálat lehetne indítani. Arra gondoltam hátha érdekel valakit egyben az egész adag Wabi Mix 3000 Ft-ért. Van benne Hydrocotyle tripartita, Ludwigia sp., egy kevés Ludwigia glandulosa, Limnophila aromatica és nem utolsó sorban Hottonia palustris. Sőt ha szerencsétek van még pár tő elültethető Littorella uniflora-t is találtok benne de azt nem garantálom.

Ha érdekel dobjatok egy PÜ-t.
Na, senkit sem érdekel a fent említett növényáradat 3000 Ft-ért?
 
Back
Oldal tetejére