• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Skull of the BloodDeer

Dukenukem

Mágus
Üdv egy újabb naplóban! :)

Mint a cím is mutatja véresen komolyan veszem most már a Wabizást.

Az ihletet a fa adta, a szarvaspörköltök emléke, meg lehet túl sok animét néztem és mangát olvastam. :D
06138f6661b76e430ce0ef5df712d2f4.jpg

A szarvasok elég veszélyesek lehetnek, sokszor vérre szomjaznak. Ha nem vigyázunk könnyen így találhatjuk magunkat: :D
image_thumb6.png

No de térjünk vissza a valóságba.
A holland akimból kikerült egy redmoor ág, az erkélyen ázott fázott, darázs fészkelt bele meg ilyenek.
Forgattam jobbra meg balra, hát sehogy sem megy az új scapebe, kitettem a polcra csak úgy dekornak. Ma beledobtam a kitakarított wabi tálamba, kukáztam maradék köveket, s ez lett belőle: :)

24367861689_bc6cdfcf9c_b.jpg
Wabi-kusa | Skull of the BloodDeer by András Czesznak, on Flickr

Növénylista hamarosan!

Köszi, hogy benéztél :)
 
Amúgy létezik egy külön wabi kusa topik???
Mert nem talátam, vagy legalább fél órával többet kellett volna keresgéljek;??:banghead:

Köszi
 
Köszi, használtam a keresőt, ezeket mind láttam. Gondoltam, hogy kesz ennél egy még főbb NAGYBETŰS topik... Na de sebaj így is akad elég olvasni / látni való;)
 
Uff.
Ma végre tudtam foglalkozni kicsit a tállal.
Hátra került Hydrocotyle t. Japan, Ludwigia , Pinnatifida, előre: Rannunculus és MonteCarlo.
Keresek majd még szárazföldi mohákat a fára és a magasabb köves térrészekre, csak legyen jó idő.
 
Uff!
Jó régen jártam erre, kicsit el is hanyagolódott a Wabi a költözés miatt, azóta azt se tudom hová tettem a fát... :D
A héten elkezdtem újra telepíteni a tálat, ha megkerült a szarvas, és a növénykék is beindultak jövök fotókkal :)
 
GERONIMOOOOOOOOO!!!!
Több mint egy éve nem történt itt semmi :eek:
Az ide-oda költözésben nem készült róla semmi. csak egy elveszett fotót kapartam össze róla:
40071925642_66d44cf1ed_c.jpg
Wabi by András Czesznak, on Flickr

Ma @Zuzmi naplóját látva késztetést éreztem, hogy ismét belevágjak a Wabizásba. :)

A gazokat kikaptam, megtakarítottam az üveget, ástam bele lyukat, egy festékes flakon kupakjából csináltam medencét, abba ment az ultrahangos párásító.
Rá a szarvas feje. Aztán meg a növényesítés. Egyenlőre a fele van meg abból amit akarok.
Eddig csak zöldek kerültek be:
Rotala sp green hátra
A fán oázisra damiloztam mohát illetve egy Ceratopterist és egy Microsorumot, hátha megmarad.
Stau, MonteCarlo egyenlőre az előtér, a névtelen lilás gazból ültettem a fa tövébe hátra is.
Egyenlőre ennyi. Beautomatizálva, körbetekerve folpakkal várja a további növénykéket.
Már csak egy jó lámpás kellene hozzá...

Köszi hogy benéztél :)
 
Back
Oldal tetejére