• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Skull of the BloodDeer

Csúcsformában egy bő két éve tán ilyen volt.
View attachment 57732
Most ugyan úgy néz ki mint az előző képen. Kimerült a talaja. Újra kelene rakni. Nem egy nagy szám. Négy évesen teljesen elöregedett a növényzet.

Idd ki egy húzásra, aztán vágj bele a következőbe!

Apropó, ha lenne wabi kiállítás és verseny, ott is lehetne több kategória:
piko=pohár
nano=bowl
normál=tál
 
Nekem van tudok adni.
A párásító felmelegíti a vizet a kis szökőkútja elégette az egy szem bucémat.:(
Köszi elfogadom :)
Hogy-hogy felmelegítette a vizet? nem lenne szabad neki ilyet csinálni :eek:. Milyen időközökkel megy a párásítód, meg hány percet? Nekem a nap folyamán 3szor kapcsol be 10 percre. Hideg marad a közvetlenül mellé dugott növények is jól vannak.

Tudok adni Wavy leafet. :)
 
Köszi elfogadom :)
Hogy-hogy felmelegítette a vizet? nem lenne szabad neki ilyet csinálni :eek:. Milyen időközökkel megy a párásítód, meg hány percet? Nekem a nap folyamán 3szor kapcsol be 10 percre. Hideg marad a közvetlenül mellé dugott növények is jól vannak.

Tudok adni Wavy leafet. :)
A 2-3 centi magas kis szökőkút vize bizony meleg. Ha a a fehér ultrahangos részhez teszem az ujjam, akkor megcsíp (áram miatt valószínű) és ott még melegebb a víz, lehet ez nem normális nem értek hozzá.
Nekem is 15-25 perceket szokott menni.
 
A 2-3 centi magas kis szökőkút vize bizony meleg. Ha a a fehér ultrahangos részhez teszem az ujjam, akkor megcsíp (áram miatt valószínű) és ott még melegebb a víz, lehet ez nem normális nem értek hozzá.
Nekem is 15-25 perceket szokott menni.
Ha ráz is, akkor neked valami bibi lesz a párásítódban :(
Kell egy magasítás körbe, hogy ne tudja lefröcskölni meleg vízzel a növényeket. az iratlefűzéshez használatos plexi lapot tudnám javasolni. A pára attól még ki fog jönni.
 
Back
Oldal tetejére