• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Duo

Nem értelek én is olyan 14 éves korom óta zenélek, de mégis van időm halazni, meg itt fárasztani a jó népet...jó az igaz én nem ebből élek meg. Az csak egy álom. :)
 
Nem értelek én is olyan 14 éves korom óta zenélek, de mégis van időm halazni, meg itt fárasztani a jó népet...jó az igaz én nem ebből élek meg. Az csak egy álom. :)
Én sem ebből élek (még), és ez is egy ok arra hogy ne legyen időm normálisan akvakertészkedni. A rendszeres időigényes zenélés mellett még meg is kell élnem :) Hozzáteszem engem a tradícionális halazás sosem vonzott eléggé. Az valóban kevésbé időigényes legalábbis otthoni körülmények között mint az akvakertészkedés. De mivel én akvakertészkedni akarok vagy semmit... érted.

Biztosan komolyan zenélsz Te is, ha jól látom az avatarod alapján basszerozol. De tudod én most elég nagy fába vágtam a fejszét. 11 évnyi dobolás és a zenekarok mögötti elbújás után késztetést éreztem arra hogy előjöjjek, számokat írjak amikben minden hangszert megírok, énekeljek, szöveget írjak, doboljak tovább, járjak énektanárhoz, és vezessek egy szuper zenekart (vezetés alatt részben frontemberséget részben a dolgok átlátását, szervezését, kitalálását értem. Sajnos az utóbbi két hétben ez teszi ki a zenekari életem nagy részét és nem a kreatív munka). Mindennek tetejébe én látom át a próbatermünk technikai világát és én értek leginkább a minőségi felvételek készítéséhez is... Heti két fix próba van, ez még nem lenne gond, de amiket felsoroltam ennél sokkal sokkal több időt követel tőlem. Eleve úgy írok számot hogy mindent felveszek itthon hogy a többiek tisztán hallhassák miből mit akarok kihozni. Elég maximalista, precíz embernek tartom magam, és úgy tekintek a zenére mint munkára. Persze nem olyan munkára gondolok itt mint a hentes vagy az újságos amit kötelező csinálni, hogy megélj de mégis hiszem hogy más hozzáállással, többek közt az iszonyatosan nagy piac miatt manapság nem lehet sikeres zenekart kreálni. Félreértés ne essék, nagyon élvezem amit csinálok. Fárasztó ugyan, de felemelő érzés mert érzem hogy nagyon jól megy.

A zene mellett dolgoznom kell, számítógépes grafikával (weboldal tervezés, program GUI tervezés, nyomtatott anyagok, brossúrák, nyomtatványok stb) foglalkozom. Ez szintén egy p*csölös meló. Ezt már kevésbé élvezem de ez is megy szóval muszáj csinálni hogy legyen pénzem. Ez a két dolog kiteszi jelenlegi időm és energiáim 80%-át. És akkor még nem éltem tartalmas párkapcsolati életet, nem látogattam meg a családomat, nem találkoztam a barátaimmal és nem Wabiztam. A maradék 20%-ot ezzel szeretném tölteni illetve nagy ritkán valami céltalan dologgal mint iszogatás a haverokkal, egy sorozat megnézése, egy kis fórumozás (mert jelenleg számomra a fórum csak szórakoást jelent nem annyira tapasztalatszerzést) vagy pl egy számítógépes játék. Kellenek ilyenek is mert különben megőrölök o_O:wacky:

Csak az időbeli gondokat említettem eddig. Egy jól működő zenekar a kezdetekben, mint tudod, egy pénznyelő lyuk. Az eszközök, hangszerek drágák, és mindig kiderül hogy valami még kell, valami tönkrement, valaki most kevesebbet tud adni stb. Az akvakertészkedés is egy gyönyörű pénznyelő lyuk :D Választanom kell két lyuk közül mert csak egyet tudok táplálni :)

Röviden ezért nem tudok foglalkozni az akvakertészkedéssel most egy ideíg. Azért írtam le ilyen részletesen hogy megelőzem a további kérdéseket mert ismerem magam és nem állom meg hogy ne válaszoljak rájuk ami megintcsak időbe telik stb, stb, stb...

De a Wabizást legalább nem hagyom abba annak azért örülj, vagy nem tudom :p
 
Nagyon komolyan hasonlítunk (kivétel a wabi, meg az akvakertészet, mert az nem megy nekem sajna, csakúgy mint az éneklés :D), olyan 5-6 évig kiadvány szerkesztőként melóztam, egyébként grafikus féle lennék (bár nem ez a végzetségem), néha becsúszott pár weboldal is. A zene pedig forevör, csakúgy mint a halazás. :)

Sok sikert, kitartást kívánok a munkáidhoz + a gyönyörű wabikhoz is!!!
 
Nagyon komolyan hasonlítunk (kivétel a wabi, meg az akvakertészet, mert az nem megy nekem sajna, csakúgy mint az éneklés :D), olyan 5-6 évig kiadvány szerkesztőként melóztam, egyébként grafikus féle lennék (bár nem ez a végzetségem), néha becsúszott pár weboldal is. A zene pedig forevör, csakúgy mint a halazás. :)

Sok sikert, kitartást kívánok a munkáidhoz + a gyönyörű wabikhoz is!!!
Kicsi a világ! :) Köszönöm szépen neked is ugyanilyen jókat kívánok!

Tőlem ez rövidnek számít, nem? :D
 
Ha valaki nem olvasta volna az események topikban, most pénteken január 25-én délután 1-től a GA boltban lesz egy kis mini workshop. Berendezek Nigro 100 éves akijában egy emers scapet. Nagy ész osztásra ne számítsatok, a dolgok nagy részét leírtam már a fórumon, de szívesen fogok válaszolni bármilyen kérdésre. Várok én és a srácok minden emers világ iránti érdeklődőt szeretettel!
 
Net lesz... :D

Valahogy sejtettem ahogy a hitetlenkedő pillantásodat elnéztem egy korábbi képen :D:ROFLMAO::ROFLMAO:(y)
Vagy azon gondolkodtál, hogy hogyan lehet hogy Andris térdelve is majdnem akkora mint te? :D:)

7099621339_3e8a2f3a9d_b.jpg
 
Üdv!

Veszettül sajnálom,
hogy nem tudok menni péntökön :mad::banghead:
Odaadtam volna érte a félt..k..m :confused:

Jó munkát Andris, és sok sikert!
 
Üdv!

Veszettül sajnálom,
hogy nem tudok menni péntökön :mad::banghead:
Odaadtam volna érte a félt..k..m :confused:

Jó munkát Andris, és sok sikert!

A "fél tekegolyóm"?? Mit csinálsz utána egy féllel? :sneaky:
 
Tegnap voltak 2 hetesek a tálak. Durván fejlődnek a 100 watt alatt...

A bal oldali tál sokkal gyorsabb mint a jobb a növények fajtái miatt. Tegnap fotóztam picit az évforduló alkalmából rendes géppel. Kicsit elkapkodott fotók de legalább a minőségük jobb mint korábban.

Fotózás után meg is történt az első komolyabb nyírás és visszaültetés. Továbbá elkezdtem végleg felnyitni a fóliát. 5-7 naponként tervezem nagyobbra venni a rést.


Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - 2 weeks old by András Tündik, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére