• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Duo

schruz

VIP kertész
Legjobb napló
Hat mint azt a The Clearing naplojaban is olvashatjatok igencsak vissza kellett vennem a novenyezesbol az ido hianya miatt... The a Wabizast nem tudom abbahagyni :D

Szoval Schruz is back with his Wabis :D :p

Szetszedtem a The Clearing-et es a helyere epitettem ket Wabi Kusat. A tal ma 3 napos. A kepek epites kozben es utan keszulotek telefonnal. Jobb minoseggel egy ideig nem tudok most szolgalni de lesz olyan is kesobb.


Wabi Duo - Bulding and day 1 by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - Bulding and day 1 by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - Bulding and day 1 by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - Bulding and day 1 by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - Bulding and day 1 by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - Bulding and day 1 by András Tündik, on Flickr

Wabi Duo - Bulding and day 1 by András Tündik, on Flickr

A novenylistat es adatokat elolvashatjatok Flickeren ;) Bocsi nincs idom meg egyszer leirni magyarul is...

Vik, mi is a neve annak a finom illatu novenynek amit vettem nalatok? nem tropikas, nem anubiasos, egy keramiagyuruben volt kb 6 szal nagyobb levelu stem (gondolom valami aromatica)
 
Az érzéseim kettõsek. Kár az akiért, de örülök, hogy újra wabizásra adtad a fejed. Na de rögtön kettõvel indítasz, hát szabad ilyet?
 
Limnophila Aromatica ez is egy uj noveny a tropicatol csak keramias.

Szuper az uj tal, koszi hogy megosztottad, lesz mit nezni a kovetkezo honapokban ;)
 
Üdv! amennyire elszánt zenész (is) a pali, legközelebb két Marshall láda fogja tartani a folpackot :cool:
 
Eladtad a lelked az ördögnek.:) Remélem az üzleti reklám miatt nem csak a nevedet kérted, hogy kint legyen! :)
Gratu egyébként. (y)
Mit kérhettem volna még? :)

Ezért én pénzt nem szeretnék kérni. Egyrészt elvből nem, másrészt mert lehetetlen normális összeget kitalálni csak így... Mást meg nincs kedvem kérni :)
 
Mit kérhettem volna még? :)

Ezért én pénzt nem szeretnék kérni. Egyrészt elvből nem, másrészt mert lehetetlen normális összeget kitalálni csak így... Mást meg nincs kedvem kérni :)

Majd pénteken elmondom :)
Ettől függetlenül gratu. Én küldtem Juri gyereket. Az ADA fotói helyett inkább a tied kellett nekik :)
 
Ezt nem is mondta. Köszönöm Vik, de én tényleg nem akarok ebből üzletet csinálni... van elég dolgom meg elfoglaltságom mostanság :)
 
Félre ne értsd, megtisztel hogy ram gondolsz meg minden. Nagyon jól esik :)

Nem szoktam félreérteni. Egyszerűen rosszul esik. pfff :)
Lényeg, hogy ezt is megéltük. Magyar wabival próbálják a németeket megmozgatni.(y)

---- és akkor Jürgen elégedetten beül a Mercibe és jóleső érzéssel nyugtázza, hogy ma megint spórolt egy kicsit :D
 
Nem szoktam félreérteni. Egyszerűen rosszul esik. pfff :)
Lényeg, hogy ezt is megéltük. Magyar wabival próbálják a németeket megmozgatni.(y)

---- és akkor Jürgen elégedetten beül a Mercibe és jóleső érzéssel nyugtázza, hogy ma megint spórolt egy kicsit :D
Tudom, tudom... gondoltam hogy a német spúrság miat mondod amit mondasz de engem még ez sem zavar. A lényeg hogy arra fele is kezdenek ismerni :) Ez nekem elég :)
 
Én csak azt nem értem miért 2 aki közé pakolod folpakkal, mért nem bele az akiba és úgy rá a tető? :LOL:
 
Én csak azt nem értem miért 2 aki közé pakolod folpakkal, mért nem bele az akiba és úgy rá a tető? :LOL:
Gondolhatod hogy van oka :LOL: Nincs olyan akváriumom amibe belefér a 30 cm átmérőjű tál. Se búrám.
 
Pedig le mertem volna fogadni, hogy a búrád van akkora.... pfff :D Bocsi ez magas laszti volt :)
Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha :p

Na jó. Elkezdtem megint túl sokat fórumozni. Ezt most abba kell hagynom. :( :)
 
Back
Oldal tetejére