• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új termékek a Green Aqua kínálatában

Na akkor Lóri @ZaCK megvagy idézve! Az Amanda lazac és a Kubotai nem eszi ezt az új tápot (kiköpik). Természetesen nano szemcséset vettem nekik... nálad mi náluk a helyzet? Szoktatás kérdése lenne?
 
Na akkor Lóri @ZaCK megvagy idézve! Az Amanda lazac és a Kubotai nem eszi ezt az új tápot (kiköpik). Természetesen nano szemcséset vettem nekik... nálad mi náluk a helyzet? Szoktatás kérdése lenne?
Nálam 30 fős Amanda csapat lecsapott rá, mint vak tyúk a.....
Utolsó szemig befalták mind a 3 alkalommal.
Vidd vissza a halakat oda ahol vetted őket, szerintem rossz chip van bennük vagy hibás a szoftver rajtuk ;)
 
Nálam 30 fős Amanda csapat lecsapott rá, mint vak tyúk a.....
Utolsó szemig befalták mind a 3 alkalommal.
Vidd vissza a halakat oda ahol vetted őket, szerintem rossz chip van bennük vagy hibás a szoftver rajtuk ;)
Szerintem van egy olyan érzésem, hogy ugyanott vettem ahol Te is...
 
Na akkor Lóri @ZaCK megvagy idézve! Az Amanda lazac és a Kubotai nem eszi ezt az új tápot (kiköpik). Természetesen nano szemcséset vettem nekik... nálad mi náluk a helyzet? Szoktatás kérdése lenne?
A paludáriumban ez a brigád van és őrült módon falják. Érdemes lett volna csinálni egy előtte után a képet,hogy indultak az amandák színben és mit hozott ki belőlük a táp.
Nálunk érdekes módon minden finnyáskodás nélkül elkezdték tolni,nem volt átszoktatási időszak.
 
A paludáriumban ez a brigád van és őrült módon falják. Érdemes lett volna csinálni egy előtte után a képet,hogy indultak az amandák színben és mit hozott ki belőlük a táp.
Nálunk érdekes módon minden finnyáskodás nélkül elkezdték tolni,nem volt átszoktatási időszak.
Na nem parázom ezen.... Ezt kapnak most majd folyamatosan, előbb utóbb kénytelenek lesznek bezabálni... 😊
 
Na akkor az én dobozomba nem az a táp került... 😁

Vagy lehet csak az elegancia hiányzik az etetésnél.

meme-gif.158883
 
A mai Black Fridayes rendelesem leadtam,remelem kerül bele a proba csomibol!;)
Nem hiszem, mert még csak most megy a nyomdába a mintacsomagos zacsi ... :( (ezzel meg vagyunk csúszva, várhatóan december közepén lesz kész)
 
Back
Oldal tetejére