• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új termékek a Green Aqua kínálatában

Kép alapján nagyon hasonlít az általam olyan régen hiányolt ADA AP tápra. Kipróbálom mindenképpen. A környezetbarát csomagolásért meg külön jár egy hatalmas pacsi.
Ma elkaptam @Nigro-t, de nem egy körre, hanem némi tanácsért. Közben el is felejtettem, hogy az új kajából is akarok vinni, de ő nem. Na ezért is járok többek között a GA-ba. Na de a lényeg, hogy megvolt az első etetés a nano kajával. Úgy ettek, mint akik két hete nem láttak semmi kaját;) A nano szemcsemérete tényleg nagyon kicsi, így Borarasoknak is csúszni fog.
 
Ma elkaptam @Nigro-t, de nem egy körre, hanem némi tanácsért. Közben el is felejtettem, hogy az új kajából is akarok vinni, de ő nem. Na ezért is járok többek között a GA-ba. Na de a lényeg, hogy megvolt az első etetés a nano kajával. Úgy ettek, mint akik két hete nem láttak semmi kaját;) A nano szemcsemérete tényleg nagyon kicsi, így Borarasoknak is csúszni fog.
Én holnap kapom meg, kíváncsi vagyok az eredményre...
 
Giga gratu az új termékcsaládhoz! Az öko-csomagolásért meg pláne. 😘
Csak remélni merem, hogy lesz olyan is, amelyik nem süllyed se lassan, se gyorsan. A Poeciliáktól kezdve a Dermogensisen át a Nomorhamphusig sok halfajt a felszínen úszó kaja érdekli. :)
Halkan megjegyzem, hogy az 90 inkább 70% a valóságban. ;)
A nano nagyon szépen fent marad a felszínen,ha nem érkezik magasról a manna. De a small is egészen sokáig úszik, ejtési magasságtól függően. :D
 
Ahaaa!!! Tehát csak arra volt eddig jó, hogy kivegye neked az üveg aljáról a csigákat mi??
Azért emlékszem én olyanra is ám ami még Törökbálinton történt. Egy zsúfolt péntek délutánon Atinak nem volt kapacitása kifogni a halaimat, így nekem kellett. Mire végeztem volna jött egy vásárló és már mondta is, hogy mit fogjak ki neki. Nem mondhattam nemet. Jó móka volt, de én eddig nem lettem GA alkalmazott.
 
A nano nagyon szépen fent marad a felszínen,ha nem érkezik magasról a manna. De a small is egészen sokáig úszik, ejtési magasságtól függően. :D
Akkor a BF-es csomimmal kérek szépen kóstolót mindből, mert ugye a szemcseméret ezeknél nem mindegy. A Dennerle complete annyira sem mozgatja meg a vízfelszínt, hogy megmozduljanak a Nomorhamphusok. Úgyhogy most Tropical Mico-t kapnak agyba főbe.
 
Utoljára módosított:
Ahaaa!!! Tehát csak arra volt eddig jó, hogy kivegye neked az üveg aljáról a csigákat mi??
I see what you did there... (Tökalsó;))

Amúgy nálam lenne/lesz az ultimate tesztje a kajának, amire előjönnek a zöld neonjaim 1 percen belül az biztos jó... ezt eddig csak a frissen kelt Artemia produkálta, illetve részben a jbl PlanktonPur, bár arra csak a 4 bátrabbik jön elő a 7ből.

Hikari,Dennerle olyan 2-3 perc, lemezes Tetra 5 :LOL:
 
Na a kajcsi letesztelve.... Nálam a nagytestű halak bepuszilták, ment a bunyó rendesen érte úgyhogy ott jelesre vizsgázott. Viszont a nano halak Kubotai és Amanda lazac rá se néztek. Amit bekaptak azt ki is köpték. Itt nem jeleskedett a táp.
 
Back
Oldal tetejére