• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ELOS termékek a Green Aqua kínálatában (Kifutó akció!)

Azt meg sem merem kérdezni, hogy van-e tudományos alapja az ilyen koncentrált tápnak - mert amenyire látjuk senkinek sincs még hasonló sem

Nehéz ma már tápban új dolgot mutatni. Gondolom lemásolhatták volna bármelyik gyártó termékét. De ettől az aránytól lett kicsit más az ő termékük.
 
Igen, kimondottan a töménységre gondolok. Az, hogy mitől makro egy makro és mitől mikro a mikro táp, azt már kb. mindenki tudja, aki egy kicsit utánaolvasott, vagy érdekli a tápozás. De a töménység, vagy talán még jobb, hogy mennyire koncentrált, az úgy sosem téma a tápoknál. Van ez EI módszer és kész. Ez a táp pedig logikusan töményebbnek tűnik, csak akkor lehet így adagolni, ahogy a leírásban van. Ez pedig újszerű megközelítés. Aztán majd kiderül a gyakorlatban, hogy tényleg működik-e.
 
Igen, kimondottan a töménységre gondolok. Az, hogy mitől makro egy makro és mitől mikro a mikro táp, azt már kb. mindenki tudja, aki egy kicsit utánaolvasott, vagy érdekli a tápozás. De a töménység, vagy talán még jobb, hogy mennyire koncentrált, az úgy sosem téma a tápoknál. Van ez EI módszer és kész. Ez a táp pedig logikusan töményebbnek tűnik, csak akkor lehet így adagolni, ahogy a leírásban van. Ez pedig újszerű megközelítés. Aztán majd kiderül a gyakorlatban, hogy tényleg működik-e.

Én is kíváncsi vagyok. Sajna a bolti ELOS aki a workshop miatt csak később indul, de ott is élesben teszteljük majd ezt a tápozást.

Tibcsiékkel bent vagyunk egy zárt csoportban az ELOS-nál, így látunk olyan akváriumokat is ami ezzel a tápozással megy. A mostani szponzoráció témája is kicsit ez, hogy szélesebb körben még több tehetséges kertésszel demonstrálják a termékeiket.
 
Sziasztok!

Az ELO-s víztesztek ára hogyan alakul? Folyamatosan lesem az oldalatokat, de még nem látom. Tudom azt mondtátok még ne vásároljak be a komolyabb tesztekből, de folyamatos parában vagyok, hogy elhaláloznak az állataim, mert valamit rosszul csinálok. :D Saját lelkem megnyugtatására vennék teszteket. Akkor már kérdezném, melyeket érdemes megvenni?
Kösziiiiii a választ.
 
Sziasztok!

Az ELO-s víztesztek ára hogyan alakul? Folyamatosan lesem az oldalatokat, de még nem látom. Tudom azt mondtátok még ne vásároljak be a komolyabb tesztekből, de folyamatos parában vagyok, hogy elhaláloznak az állataim, mert valamit rosszul csinálok. :D Saját lelkem megnyugtatására vennék teszteket. Akkor már kérdezném, melyeket érdemes megvenni?
Kösziiiiii a választ.

Szia, a tesztek ára 3700 és 7000 forint között mozognak.
ELOS márkából jelenleg: KH, GH, Ph, NO3, NO2, PO4 teszt van.

Hogy mit érdemes venni ez jó kérdés. Csak úgy sosem veszünk tesztet.

Ha általános vízparamétereidet szeretnéd megtudni akkor: KH, GH
Garnizáshoz: pH, NO3 és KH, GH szokott kelleni. Utóbbi TDS cerkával kiváltható
Növénytápok méréséhez adagoláshoz: NO3, PO4
Akvárium bejáratáshoz: NO2, NO3
 
Ma adtam először a tegnap vásárolt ELOS halkajából mindkét aksiban. Ez a kaja alkalmas az állomány ellenőrzésére. :p Nem tudom mi van benne, de az összes garnéla előjött, a halak megőrültek érte. Az amanok a felszínen hanyat fordulva úsztak, csak hozzájuthassanak a kajához. Hihetetlen. :D
 
Kaptunk egy fél kg-os spec kiszereléses változatot is az SV0-SV1-SV2-SVD2 tápokból. Ez kifejezetten üzleteknek adják.
A boltban most ezzel etetjük a halacsokat. SV0 a legapróbb termetű halaknak. Neon stb.
SV1 mehet petitella, fantom stb-nek. SV2 és SVD tápokat törpesügiknek adjuk. Szépen eszegeti mindenki.

Állítólag semmilyen olajosodást nem okoz a felszínen a kaja. De ezt még nem tudtuk megfigyelni.
 
Nigro javaslatára az SV0-t.
Kaptunk egy fél kg-os spec kiszereléses változatot is az SV0-SV1-SV2-SVD2 tápokból. Ez kifejezetten üzleteknek adják.
A boltban most ezzel etetjük a halacsokat. SV0 a legapróbb termetű halaknak. Neon stb.
SV1 mehet petitella, fantom stb-nek. SV2 és SVD tápokat törpesügiknek adjuk. Szépen eszegeti mindenki.

Állítólag semmilyen olajosodást nem okoz a felszínen a kaja. De ezt még nem tudtuk megfigyelni.
Köszönöm!!!
 
Lassan befejezzük a kis ELOS szegletet is a boltban..... ma nap végén már így nézett ki. Őt középen fogjuk 2 ét múlva berendezni az ELOS workshopon
Ohh, van mindenféle csillagközi miazma, mintha egy olasz fodrásszalonban lennék. :D
emoticon-00147-emo.gif
 
Back
Oldal tetejére