• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Spider

:eek::cry::nailbiting:

És hány wabit indítasz majd belőle?:whistle:
Ezen még nem gondolkoztam, de ötletnek jó. De először, a mostanit kell életben tartani, akkor is ha erdei növények, nem egyszerű. Meg még át is kellene helyeznem egy normális üvegben, ha eljutok valamely áruházban, mert a mostani műanyag elkezdet repedezni.
 
Ezen még nem gondolkoztam, de ötletnek jó. De először, a mostanit kell életben tartani, akkor is ha erdei növények, nem egyszerű. Meg még át is kellene helyeznem egy normális üvegben, ha eljutok valamely áruházban, mert a mostani műanyag elkezdet repedezni.

Milyen üvegre vágysz, keresek én neked!
 
Ahhoz képes hogy nem túl sok táp talaj volt a akváriumba, pontosabban 1 dl, ebből a virág földből
imagesLZCJRPLC.jpg

Elég szépen működött. Elején voltak problémák és nehézségek, de szerencsére sikerült leküzdenem. Számomra ez tanulságos volt.
 
Adrián, eltűntél, nem válaszolsz az üzenetre! :)

Meg kéne csergelni a kád lefolyó dugót amit megbeszéltünk. :)
 
És mit szólnál a Tidvatten üvegtálhoz, ami 5cm magas és az átmérője 26cm?
Most találtam. 2800.-Ft

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Akvarisztika

Leírás
Nagyon szép állapotú közepes méretű gömb akvárium eladó. Magassága 27 cm, felső átmérő nyílása 20 cm, középen 94 cm
Feladás dátuma: július 17. 23:57.
 
Most találtam. 2800.-Ft

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Akvarisztika

Leírás
Nagyon szép állapotú közepes méretű gömb akvárium eladó. Magassága 27 cm, felső átmérő nyílása 20 cm, középen 94 cm
Feladás dátuma: július 17. 23:57.

Amennyi növény kijön majd a Spiderből, több ilyen gömböt, meg tálat is bewabizhat vele.
Ő egymaga képes lenne 10 tálat kiállítani.:whistle:
 
Most találtam. 2800.-Ft

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Akvarisztika

Leírás
Nagyon szép állapotú közepes méretű gömb akvárium eladó. Magassága 27 cm, felső átmérő nyílása 20 cm, középen 94 cm
Feladás dátuma: július 17. 23:57.
Ezt valójában, hol találtad? mert jól hangzik. Akár privátban is válaszolhatsz.
 
Back
Oldal tetejére