• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Spider

Valaki vegye meg, hozza el neked. Nehogy ezen múljon már egy tuti wabi.
De abból a 1 képből ítélve, nehezen tudom elhinni hogy a közepe 94 cm, mivel a felső(száj) része 20 cm. Ha ez mind valóságos, ez nagyon jó lenne. Lenne elképzelésem.:)
A Spider sincs annyi, mert az csak 80 cm.
 
De abból a 1 képből ítélve, nehezen tudom elhinni hogy a közepe 94 cm, mivel a felső(száj) része 20 cm. Ha ez mind valóságos, ez nagyon jó lenne. Lenne elképzelésem.:)
A középső méret tuti butaság.
Van hozzá mobilszám, egy hívást megér
 
Volt szerencsém élőben látni, nagyon ott van a szeren. Mindig elcsodálkozunk, hogy képen is szépek az akvák, de a mélységet, az apró részleteket csak élőben tudod élvezni, (y) és spider tele van gyönyörű részletekkel.
Kösz Tomi! de a részletességtől, már egy kicsit messze áll. Én inkább "zöld teraszoknak" nevezném most, moha massza.:)
 
Ma megejtettem a vízcserét, meg muszáj volt kitakarítanom a szűrőt meg a csöveket, mert a áramlaton lehetett látni hogy valami nem klappol. 2 hetente szoktam takarítani a szűrőt, mert ez vált be, de most több mint 1 hónap telt el. A nagyobb moha dzsungel közt volt némi hajszál alga, nem sok , kb. 10 szálat szedtem ki, de az jó hosszú volt. A por alga továbbra sincs jelen, viszont a Co2 porlasztó körül és a csövén megjelent a pont alga. Mától megemeltem a tápadagot 1ml-vel.
A képet nézve rájöttök hogy mért is.
Ennek a látványnak, már nem sok köze van a póknak, (ahogyan @star67 mondaná) inkább a pulikutyára hasonlít.:D
És akkor egy telefonos kép:
20180728_202600.jpg
 
Ma megejtettem a vízcserét, meg muszáj volt kitakarítanom a szűrőt meg a csöveket, mert a áramlaton lehetett látni hogy valami nem klappol. 2 hetente szoktam takarítani a szűrőt, mert ez vált be, de most több mint 1 hónap telt el. A nagyobb moha dzsungel közt volt némi hajszál alga, nem sok , kb. 10 szálat szedtem ki, de az jó hosszú volt. A por alga továbbra sincs jelen, viszont a Co2 porlasztó körül és a csövén megjelent a pont alga. Mától megemeltem a tápadagot 1ml-vel.
A képet nézve rájöttök hogy mért is.
Ennek a látványnak, már nem sok köze van a póknak, (ahogyan @star67 mondaná) inkább a pulikutyára hasonlít.:D
És akkor egy telefonos kép:
View attachment 60235

Igazi magyar aqua puli :):D:ROFLMAO:(y)
 
Nos, elérkezet a ideje,vagyis lejárt a ideje, itt a vége.
Azért hoztam még egy pár random képeket, meg egy összefoglaló féle pixel zavar videót. Bocs a minőségért, de csak ennyi telik tőlem.
Köszönöm azoknak, akik követék ezt a naplót, meg akik kisegítettek és tanácsokat adtak.

VÉGE


DSCF9113.JPG DSCF9111.JPG DSCF9114.JPG DSCF9116.JPG DSCF9131.JPG DSCF9117.JPG DSCF9123.JPG DSCF9126.JPG DSCF9133.JPG




Kérnék egy moderátort legyen kedves áthelyezni naplómat a befejezették közé. @inadsz ,@viktorlantos ,@danyi03

Köszönöm szépen

 
Back
Oldal tetejére