• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The new era

No kérem szépen,most tudtam csak feltölteni a kisasszony fotóját,mert ma egy ideg voltam munka miatt. @keszalvo Viktor-nak pedig a részletek;):
Simon Olívia vagyok,2015.márc.17-én 0:15 perckor érkeztem meg anyukám segítségével.3280 grammos súllyal, és 54 cm-el.Üdvözlök minden kedves akvakertészt:oops:
22483767_c3ef9b2d62388bd20ca898faf2aa0bb5_xl.jpg

(nézzétek el a fotó minőségét ,de ez csak egy telóval készített kép.Egyenlőre az egyetlen a csajsziról:))
 
No kérem szépen,most tudtam csak feltölteni a kisasszony fotóját,mert ma egy ideg voltam munka miatt. @keszalvo Viktor-nak pedig a részletek;):
Simon Olívia vagyok,2015.márc.17-én 0:15 perckor érkeztem meg anyukám segítségével.3280 grammos súllyal, és 54 cm-el.Üdvözlök minden kedves akvakertészt:oops:
22483767_c3ef9b2d62388bd20ca898faf2aa0bb5_xl.jpg

(nézzétek el a fotó minőségét ,de ez csak egy telóval készített kép.Egyenlőre az egyetlen a csajsziról:))
Tündéri [emoji4] ,nagyon szép nevet választottatok.
Még egyszer nagy GRATULA [emoji6]
 
No kérem szépen,most tudtam csak feltölteni a kisasszony fotóját,mert ma egy ideg voltam munka miatt. @keszalvo Viktor-nak pedig a részletek;):
Simon Olívia vagyok,2015.márc.17-én 0:15 perckor érkeztem meg anyukám segítségével.3280 grammos súllyal, és 54 cm-el.Üdvözlök minden kedves akvakertészt:oops:
22483767_c3ef9b2d62388bd20ca898faf2aa0bb5_xl.jpg

(nézzétek el a fotó minőségét ,de ez csak egy telóval készített kép.Egyenlőre az egyetlen a csajsziról:))



Bocsi erről lemaradtam egy kicsit.
Gratulálok és jó egészséget.:)
 
Ma esti telefonos kép,hogy meglegyen az utókornak.
A Hydro Japan kicsit elburjánzott.Szedegettem én becsületesen se ezt nem lehet kiirtani.Érdekes hogy mire szétszedem addigra lesz a legszebb a Riccardia.
A probaképp betett vöröske pedig nagyon szereti a hqi fényt mert lassan felér a csucsra.[emoji2] [emoji2]
33b6da0981c4df829a69dcf627d91e9e.jpg
 
A probaképp betett vöröske pedig nagyon szereti a hqi fényt mert lassan felér a csucsra.
Laci, milyen távon számolsz vele?
Csak mert nagyon felborítja az eddig tuti arányokat, nagyon uralkodik.
Ha pirosat akarsz, lehet, viszek valamit (nevet sajna nem tudom, úgy kaptam) ami kevésbé látványos, legalábbis nálam, szerényebb körülmények között.
 
Őt tényleg csak kiváncsiságbol raktam bele mert a vörös növények ugye jobban szeretik az Ati lámpát.De itt is jol elvan ugyhogy nem lesz gond a késoőbbiekben a tartásuk
 
Ma esti telefonos kép,hogy meglegyen az utókornak.
A Hydro Japan kicsit elburjánzott.Szedegettem én becsületesen se ezt nem lehet kiirtani.Érdekes hogy mire szétszedem addigra lesz a legszebb a Riccardia.
A probaképp betett vöröske pedig nagyon szereti a hqi fényt mert lassan felér a csucsra.[emoji2] [emoji2]
33b6da0981c4df829a69dcf627d91e9e.jpg
Nem semmi vastagsag van elol [emoji4] ,homok meg eltunt papa[emoji38]
Mikor bontod ? Gyep teren a mennyiseggel nem kell majd aggodnod azt hiszem !
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére