• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Új csövekét elugrottál végül vagy ráerőszakoltad a meglévő vékonyabbat?
Hány sör fogyott közben?:D
4 [emoji1]
Elugrottam, ha nem szoltok, hogy nyitva van a ga ma akkor biztosan a sufni tuning megoldas lett volna.
Szoval meg mindig nem jo [emoji849] telik a fej... Utolso kikuszobolendo dolog a mindig szidott es utalt legtelenito pumpafej. Most kivegzem es lefikszalom.
Ujra szet szed.
 
az viszont tuti, hogy kitartó és türelmes vagy :)
Jonak kell, hogy legyen. Sok a tomites csak egyesevel tudok vegig menni rajtuk.
Motorcsere megvolt, meg a nagy tomites is jobb formaban volt. Ragasztas elott megnezem esetleg lehet, hogy jo lesz ezzel a gyuruvel.
Igyekszem elkerulni a ragasztast mert ha valamiert megzuhan a motor, azt mar cserelni nem lehet csak fej alaplappal egyutt. Remelem nem lesz ra szukseg.
A kepen a regi az az a nemet motor tomitese, erosen megnyulva. d979f69775ab9589d1597698ab101ddf.jpg
 
Elso nekifutasra a ragasztas tokeletesre sikeredett, majd megbillentes utan a fejbol viz lottyent ki. Fejtomites... A regiben nem volt ilyen problemam, ugy hogy tomites csere, es ha mar szet boritottam megkapta a regi rotort es tengelyt is mert kisse mintha zajosabb lenne. Most mukodik, eddig nem folyik, es halk. Ma megfigyeles alatt tartom. Termeszetesen talcaban. View attachment 52602

:eek::eek: T elosztó a villanyszerelők rémálma. De (y).
 
A sziló ilyen PP anyagokon, nem túl nyerő. Nem fog sokáig bírni. Én helyetted pillanatragasztót használtam volna szódabikarbónával, 3 rétegben és csak utána sziló.
 
Utoljára módosított:
Szoval ennyi volt. A szuro mukodik es ujra ereje teljeben. Nem csepeg, nem zorog, teszi a dolgat.
Adrian hozott nekem egy szurot 5k-ert. Ezer koszonet neki. Annyi, hogy torott volt az adaptere es ahogy kiderult, a tomitesei elfaradtak.
Amit nyertem.
1db motor
1db szurotartaly, + ket fiok.
1db rotor tengellyel gumi agyakkal.
1db adapter mert megragasztottam.
Es ez mind tartalek mert csak az alaplap kellett amibe a motort rogzitjuk, es abba megy a fejtomites.
Bizva a megbizhatosagaban, ez ebben a formaban evekig melozik meg nekem. Bukike regi szuroje ami egyben a kedvencem, ujra duborog.
 
Back
Oldal tetejére