• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The descent

Itt nagy valtozas nem sok volt. Novesztgetem a mikro novenyzetet. Minden minden mini. Fel fogom szedni az egesz talajt, homokostul es ujjat teszek ala. A parvulat lehet, hogy hc-re cserelem, es a barlangba vezeto utat is jobban lathato vagyis jobban kinezo valamire cserelem. Lehet veszek meg seiryut es matekolok meg a baloldallal valamit. Sajnos nekem nem megy, hogy csinaljunk egy jo kis alakitast, ha nem vagyok rahangolodva, akkor ertelme sincs elkezdeni mert semmi nem lesz belole. Amugy mindig van egy kedvenc akvariumom, es azzal torodok a legtobbet. Ez az akvarium tobb mint fel eve nem tartozott a kedvenceim koze. Valahogy nem foglalkoztam vele csak a vizcserek es heti tap. Ennyi.
IMG_20180527_175130_HDR.jpg IMG_20180527_175107_HDR.jpg
 
Holnap kiveszem a teljes aljzatot, homokot mert nem stimmel valami miota megvan. Apro szemu jo fajta talaj kellene, de mivel nem ismerek ilyet marad a nagyszemu colombo. Hc gyepet teszek alulra majd az eltunteti. Remelem csak ennyi a problema vele nem pedig a seriryu cseszi el a vizet, mert ha igen akkor kidobom belole es lesz benne mas.
 
Back
Oldal tetejére