• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás TGY - Caridina

Nekem halodám, Neked Garnéldád van. Cseréljünk már egy hétre. Csak, hogy jól megbámulhassam a kapirgász galerijeidet. :D
 
Utálom őket, de sehol nem találtam módszert a kiirtásukra, csak azt, hogy hagyd abba a túletetést és maguktól eltűnnek. És valóban van egy-két akváriumom amiben majdnem eltűntek :)
Nálunk is előjöttek, de szerencsére a nanohalak levadasszak őket. Persze tudom ez egy igazi garnelas akváriumban nem megoldás. :(
 
Ennek most nagyon örülök. :giggle:A legutóbbi fiaskó után kijárt már a siker!

Ez most engem is reménnyel tölt el, hátha nekem is összejön, hiszen @Kovács Zsolt egy stabil csapatot ajándékozott nekem, csak figyelnem kell rá és akkor itt is lehet hamarosan szaporulat, hiszen két petés nőstény is volt a csapatban.🤗

Neked pedig hajrá, csak így tovább, meg se állj százig!👏🏻
 
Ennek most nagyon örülök. :giggle:A legutóbbi fiaskó után kijárt már a siker!

Ez most engem is reménnyel tölt el, hátha nekem is összejön, hiszen @Kovács Zsolt egy stabil csapatot ajándékozott nekem, csak figyelnem kell rá és akkor itt is lehet hamarosan szaporulat, hiszen két petés nőstény is volt a csapatban.🤗

Neked pedig hajrá, csak így tovább, meg se állj százig!👏🏻
Köszi a bíztatást :)
 
Ha jól látom, te snowball csapattal tartod együtt őket.
Igaz, a tiéd jóval nagyobb akvárium, de azért jó lesz résen lenni, mert nálam legutóbb az is okozhatta a kudarcot, hogy a sok postakürt csiga, meg a sokkal szaporább blue dream garnéla állomány elzabált a kardinálisok elől mindent.
A pH-t most mivel tudtad végül stabilizálni?
 
Back
Oldal tetejére