• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Taiwan album

Igen ez a helyzet, algát nem, növényt kell írtani, a hc-t és a riccardiát nyírtam és ritkítottam a hétvégén. Vásároltam még Juncus repenst és Bucephalandra micrantha needle leafet. Most egy hónapos a berendezés semmi jele semmilyen algának, legalábbis szabad szemmel nem látható. Úgy emlékszem előző indításokkor ilyenkor már kellett az üveget törülgetnem.
Korábbiakhoz képest csak a tápozást vettem vissza Green Aqua Micro Macro 1-1 ml, carbot nem adagolok. CO2 kb. 1,5 bubi/sec Világítással elértem a 6 órát, tovább nem emelem.
Az 50%-os vízcserét most kipróbálom megtartani még egy hónapon át két alkalommal hetenként.🙂
 
Utoljára módosított:
Aki ott lehetett Juan WS-ján, az hallhatta, hogy ő is napi 10% vízcserével dolgozik, és neki bevált
Ha Viktor pont ezt vágta volna ki az esemény videójából, most jól kifogtál rajta.:cool:
akváidat csak fotóid múlják felül.
Főleg, ha megmutatnám az első növényes akvám hardscapéjét, akkor biztosan.:ROFLMAO:
Neked köszönhető, hogy lett bátorságom megépíteni az első szképes akvámat
Köszönöm, de itt biztosan naplótévesztés van, nem vállalok semmilyen felelősséget, nem voltam ott vagy nem én voltam...:p
 
Utoljára módosított:
Két hónapos állapot, barna alga elűzve, fényt 7 órára emeltem. Minden rendben, tartom a heti két karbantartást, nem látom sok értelmét, de elhatároztam, így ezen nem változtatok. Azon sem, hogy nem alkalmazok algaevőket, igaz így a fa-náthát nekem kell lesikálnom és szerencsére már a gyökerek is taknyosodnak.🙂
Gondolkodom, hogy merre tovább.🤔

51725656111_3e74462ff7_h.jpg
 
Előre!😄
Tökéletes lesz, ha a gyep mindent benő.
Ez a fa is remek választás volt, izgalmas a formája, jó hogy látható és nem takarja dzsungel.
Nekem nagyon tetszenek az ilyen letisztult, minimalista berendezések.👍
 
Egyeztessetek Csillával (star67)!😀 (Egyébként igazad van, jobb lenne, köszi)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére