• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Taiwan album

Nekem is jobban tetszenek az egészalakos fotók, csak sokkal nehezebb a készítésük, több összetevőnek kell stimmelnie. A közelik könnyebbek, odacsalod a garnélát és már kész is. A teljes testet mutató képeknél a háttér is sokat hozzátesz vagy elvesz az élményből. Előző hétvégén csak ilyeneket lőttem kb. 200-at, abból három használható lett, talán ez az előbbi volt a legjobb.
A heti egy kép magyarázata a felhívás, aminek próbálok eleget tenni, márcsak három képet kell összehozni hozzá, de akkor megígérem, azok egészalakosok lesznek.:)
 
Vérzik a szívem. 😭
Imádtuk, hogy visszatértél a káprázatos fotóiddal és garnélás akiddal, erre hirtelen vége? Kár, nagyon sajnálom, hogy így döntöttél, de hát persze biztos komoly okod volt rá, szóval megértem, de azért reménykedem, hátha hamarosan mégis folytatod.
 
Sziasztok!
Másfél év után újratöltve 😀, most három hetes. Sajnos ennyi idő után elfeljtettem, hogy a HC egy agresszív vadállat, csak a homokba ültettem egy fél dobozzal és már az Accicularis minit támadja, amiből két dobozzal vettem.
A doboznyi Riccardia is gömbölyödik, véletlenül sem abba az irányba megy amerre szeretném. Később kerül még bele növény és garnéla is. A fotózásba is még bele kell jönnöm.📸 (Indítás: 2021.10.08.)

51647430981_5723594525_h.jpgRescape by Sándor Mátrai, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Köszönöm Viktor, azért második ránézésre már látszik, hogy nem középről sikerült készítenem a képet:mad:, így látszik a jobb oldali tükröződés, ami zavaró. A tetején pedig belóg az Aquasky négy lába.:mad: Nagyon a háttérre koncentráltam, minden más elmaradt. Majd belejövök.:cool:
 
Köszönöm Viktor, azért második ránézésre már látszik, hogy nem középről sikerült készítenem a képet:mad:, így látszik a jobb oldali tükröződés, ami zavaró. A tetején pedig belóg az Aquasky négy lába.:mad: Nagyon a háttérre koncentráltam, minden más elmaradt. Majd belejövök.:cool:

Azért így is sikerült a varázs, hogy percekig nézegessem a képet :)
 
Back
Oldal tetejére