• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Taiwan album

Szia, lehet tudni hogy hány db Crazy blued van vagy még milyenek? Tápozol valamivel? egy db 6ws lámpa van csak felette?
 
Utoljára módosított:
hány db Crayzi blued van vagy még milyenek
Sokat feltételezel rólam, ha azt képzeled tudom mi az. Van ilyenem?:unsure: Ha van ill. ha a korábbi képen ő szerepel, akkor van vagy 4-5 db hasonlóm, a többi kicsit más, talán, ha szerencsém lesz, őket is sikerül lefényképezni.
A tápozás heti 2-2ml GA. Igen egy lámpa van felette, az is kicsit dimmelve, nem mondom, hogy nő tőle minden, mint az őrült, de azért éldegélnek a növények, csak a jobb oldal kétharmada van beültetve.:)
 
Sokat feltételezel rólam, ha azt képzeled tudom mi az. Van ilyenem?:unsure: Ha van ill. ha a korábbi képen ő szerepel, akkor van vagy 4-5 db hasonlóm, a többi kicsit más, talán, ha szerencsém lesz, őket is sikerül lefényképezni.
A tápozás heti 2-2ml GA. Igen egy lámpa van felette, az is kicsit dimmelve, nem mondom, hogy nő tőle minden, mint az őrült, de azért éldegélnek a növények, csak a jobb oldal kétharmada van beültetve.:)
és összesen mennyi állat van az akvában? csigák?
 
Köszi, Viktor, de a falamon egy Chris Lukhaup garnélás képeiből összeállított plakát lóg:cool:, amit a Camponában tartott előadásán osztogatott. Jó régen volt már... mellette ezek nem tűnnének túl jó fotóknak.:)
 
Utoljára módosított:
Még a boltba is kitenném szívesen
o_O Hatalmas megtiszteltetés lenne, köszönöm szépen.
60x40-ben azért jól mutatna.
Látom, azért hagytál egy kiskaput magadnak, nem írtál mértékegységet, így lehet akár mm x mm is.:D Na jó, tudom, hogy m x m-re gondoltál.:)
Szívesen látnék az üvegről egy teljes alakosat
Majd próbálkozom vele, még nem készítettem róla az indítás óta.
NAgyon szép kép! Grat!
Köszi, csak egy összecsapott, gyors kép volt ez: 1/100 sec. :D
 
Van egy tápom, amit minden fajtájú garnéla szeret, jóllakottan is hajlamosak rárabolni, ez a shirakura epidama. A képen is ez látható, bár nem tetszenek az "etetős" képek, de most csak így tudtam kicsalni őket a fa alól: :)

View attachment 89151Taiwan Bee Shrimp by Sándor Mátrai, on Flickr
elismerésem a részletgazdag fotóért!
amikor makrót használsz akkor mindig vakuzol? mivel nagy fénynél igen fusztráltak lesznek! tegnap próbáltam 150w mellett de állandó fénynél iso200 al hát messze sem lesz ilyen! pl jó sz..r
 

Attachments

  • EOS 750D-2601 1.jpg
    EOS 750D-2601 1.jpg
    141.9 KB · Megtekintések: 90
Köszi, igen, mindig vakuzom. Az én gépem eléggé "belépő" modell, abból is száz éves, már iso 200-nál is élvezhetetlen képeket produkál. A vaku villanása egyáltalán nem zavarja őket, illetve nem látok semmilyen reakciót részükről, a közelítő objektív viszont annál inkább.:(
 
Köszi, igen, mindig vakuzom. Az én gépem eléggé "belépő" modell, abból is száz éves, már iso 200-nál is élvezhetetlen képeket produkál. A vaku villanása egyáltalán nem zavarja őket, illetve nem látok semmilyen reakciót részükről, a közelítő objektív viszont annál inkább.:(
hát csak csak igazad lesz abból illetöleg hogy kell egy 160ws vakut vennem! makrózáshoz
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére