• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Szélesvásznú pöttöm

Nekiugrottam a pöttömnek végre. Bekerült alá a Eheim Classic 150 és a spint is sikerült viszonylag kultúráltan meghekkelni. Az acicularis átvándorolt másik akvába, az algás töveket kidobtam. Előre tettem foltokba pusillát, ìgy most sokkal jobban tetszik az összkép, nem takarja ki a dragont és a vìz is jobban áramlik.

Nagyon halk a kis EHEIM, telipakolva is tolja rendesen, kicsit mèg fojtanom is kell rajta :)

51781a2c4ab68dd6515f78dd2b2de9bf.jpg
0069cea759ba4ec2ceb8d3c06fa1b782.jpg

Őt meg a szekrény alatt találtam :/

ef0204ac4e308b8759c57325d0e3ecb0.jpg
 
Nekiugrottam a pöttömnek végre. Bekerült alá a Eheim Classic 150 és a spint is sikerült viszonylag kultúráltan meghekkelni. Az acicularis átvándorolt másik akvába, az algás töveket kidobtam. Előre tettem foltokba pusillát, ìgy most sokkal jobban tetszik az összkép, nem takarja ki a dragont és a vìz is jobban áramlik.

Nagyon halk a kis EHEIM, telipakolva is tolja rendesen, kicsit mèg fojtanom is kell rajta :)

View attachment 54069
View attachment 54070

Őt meg a szekrény alatt találtam :/

View attachment 54071
Kókányból *5 [emoji16]
Totál kép a változásról [emoji328] ? ,hadd tettszen nekünk is jobban [emoji6]
 
...

Gondoltam meglesem mit bìr a cső a reduktor után, hát nem sokat. Szólt akkorát, hogy majdnem megsüketültem. Ezt a csövet obiban lehet kapni, jó merev ezért is lepett meg, hogy eldurrant egyből. A mágnesszelep és a reduktor közè valami ipari co2 csövet kell majd beiktatni.
View attachment 52844

Ne szivasd magad, közcsavart rakj be az tuti nem durran el. 1/8 mindkét végén, külső menetes, 160 forint kb. pneumatikai boltban + a műanyag tömítések.
 
Back
Oldal tetejére