• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Szélesvásznú pöttöm

Végre volt időm megcsinálni rendesen a CO2 leágaztatást. Az elosztó és a szelepek közé 16 bart bìró pneumatika csövet raktam, hogy ott ne legyen rugalmas a rendszer.
3bd25d477a888d9872e38c48beab9331.jpg

A lámpát visszadimmeltem Viktor tanácsára még egy lépéssel(2 fokozattl van visszavéve), de még ìgy is bubizik minden. Brutál jó fénye van.
 
Ezt nem hiszitek el. #koraiorom
View attachment 53937
Forgatás közben 1 mozdulattal darabokra törtem...
Áááá ne már:eek:!! Pedig mennyit vártál rá! Tudom kókány megoldás, de a bal kezedben lévő műanyag nyomóágból ideiglenesen tudsz neki szárat készíteni. Csak méretre vágod és egy néhány cm-s szilikon csővel összeilleszted a kettőt.. Az üveg "csonkra" úgy ahogy van próbáld ráhúzni a szilikon csövet, csak szét ne darabold magad.. egy bőr munkáskesztyű jól jöhet!
Én rendeltem csajnából, nem egyész 4 hét és itt is volt..
 
Áááá ne már:eek:!! Pedig mennyit vártál rá! Tudom kókány megoldás, de a bal kezedben lévő műanyag nyomóágból ideiglenesen tudsz neki szárat készíteni. Csak méretre vágod és egy néhány cm-s szilikon csővel összeilleszted a kettőt.. Az üveg "csonkra" úgy ahogy van próbáld ráhúzni a szilikon csövet, csak szét ne darabold magad.. egy bőr munkáskesztyű jól jöhet!
Én rendeltem csajnából, nem egyész 4 hét és itt is volt..

Verem is a fejem a falba, nagyon sajnálom. A kókány megtörtént, de nem az igazi.
a04fb5ff711177e8e4d9a0fc401c25ec.jpg
 
Nyilván kuka, de addig, amig megérkezik az új, jó lehet úgy ahogy... Én a múanyagot (bal kezedben lévőt) ott ahol a forma megkívánja levágnám:writer:.
Legalább kipróbálnod sikerült mielőtt eltört?

Még mókerolok rajta, mert ez ìgy túl hosszú. Nem tudtam kipróbálni :D
 
Cserés lesz elől az acicularis. Amikor indìtottam, nem volt még pusillám, beültettem, gondoltam hátha jó lesz. Gyakorlatilag mindent kitakar és be is algásodott, szóval kuka. Megy helyére egy pici pusilla amit a nagyból mentek. Sajna szőr és fonal továbbra is jelen van. Lehúztam a TDS-t 170 körülire, mert mint kiderült 280 volt [emoji33] Sajna meggondolatlan voltam, úgyhogy pár amano oda lett :( Hihetetlen hogy a sima kvarchomok ennyire keményìt. Pár nap alatt 270 fölé száll a TDS.
984c3b09be081a108763a749461c8502.jpg
 
Back
Oldal tetejére