• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

mmccannon

Legenda
Érkeztem üveg skimmerek a mai napon. Továbbá jött szűrővédő mindkét méretben.
View attachment 73565

View attachment 73566
Nem is olyan rég indult a "Mit hiányolok a GA kínálatából" topik, ezek (is) meg lettek nevezve, és voilá!
Nagyok vagytok!

BlackOut

Legenda
Érkeztem üveg skimmerek a mai napon. Továbbá jött szűrővédő mindkét méretben.
View attachment 73565

View attachment 73566
Szűrővédő (17es üveghez) milyen áron van? Webshopban csak én nem találom?

Nigro

Alapító
Admin
Nem akkora durranás, de bővült a mágneses algakaparó paletta is a teljes Mag-Float kínálattal, melyek közt vannak igen brutális példányok is :)

Ez pl. mágneses és pengés algakaparó... :)
73585

mmccannon

Legenda
Nem akkora durranás, de bővült a mágneses algakaparó paletta is a teljes Mag-Float kínálattal, melyek közt vannak igen brutális példányok is :)

Ez pl. mágneses és pengés algakaparó... :)
View attachment 73585
A monstre verzió ideális azoknak, aki a lehető legkevesebb energiabefektetéssel szeretnék a 30-as kockájukat karbantartani. Vagyis nekem. 😂

viktorlantos

Alapító
Admin
Időközben befutott az új szűrőzacsink is. Purigenhez tökéletes.

73632

Ha már megjöttek a szűrővédők gyorsan felpróbáltuk az üvegekre

73633

skimmeres üvegre pipa...

73634

13-as üvegre pipa

73635

17-es rövidre csak a hosszabb védő műxik

73636

hosszú 17-re is passzolunk.

73637

Szóval ez a széria most baba. (istenem mennyi hulladékkal volt dolgunk az elmúlt években...)
Az üveg skimmereket is megnéztük. A jobb minőségű és drágább változatra voksoltunk. Tökéletes. Az üveg minőség a saját GA minőségünket hozza.
A 12/16-os szerintem bumszli egy 60-as akváriumba, de a nagyobb tesó jó választás a nagyobb akváriumokhoz.

Alg86

Tapasztalt kertész
Sziasztok,

Az üveg skimmeres befolyóknak függőlegesen áll a skimmeres ága? Amit nekem sikerült beszerezni ott nem teljesen párhuzamos a tappancsos ág a skimmeres ággal így vagy az alsó tappancsot nem nyomom rá az üvegre hanem távtartónak használom, vagy ferdén áll az akváriumban a beszívó ág...

mmccannon

Legenda
Sziasztok,

Az üveg skimmeres befolyóknak függőlegesen áll a skimmeres ága? Amit nekem sikerült beszerezni ott nem teljesen párhuzamos a tappancsos ág a skimmeres ággal így vagy az alsó tappancsot nem nyomom rá az üvegre hanem távtartónak használom, vagy ferdén áll az akváriumban a beszívó ág...
A GA nem kínából rendelte.
Ha megnézed a feltöltött fotót, ennél párhuzamosabb aligha lehet. ;)

View attachment 73565

Alg86

Tapasztalt kertész
A GA nem kínából rendelte.
Ha megnézed a feltöltött fotót, ennél párhuzamosabb aligha lehet. ;)
Azt egyből gondoltam (bár ki tudja, felőlem akár onnan is jöhet ha a minőség a szokásos GA - sokan csinálják ezt, ugyanolyan kínai wholesale-ből rendelnek átmatricázva, csak ugye ott biztos lehetsz benne hogy kikeresték azt ami tényleg megbízható, jó minőségű,pontos munka. És az olyan az Alin sem olcsóbb).
A képen az enyém is párhuzamosnak tűnt, még kicsomagolva kézbe véve is, csak mikor feltapasztottam akkor látszott.

viktorlantos

Alapító
Admin
Sziasztok,

Megnéztem neked 2 üveget. Alapvetően teljesen párhuzamos, de mivel teljesen kézimunka előfordulhat valamilyen minimális eltérés a párhuzamosságban.
Ezt csak akkor látod, ha kézbeveszed és tudod mit nézel. A két darabból az egyik teljesen tökéleses a másikban látok 1mm-et.

Az olcsóbb és a drágább termék között leginkább anyaghasználat, falvastagság és kidolgozottságbeli eltérés van.
Mivel a saját üvegek eleve vastag masszív darabok nem kockáztattunk és inkább ezt választottuk a skimesre is.

Annyit még aki nem ismeri ezeket a termékeket. A lebegő rész és a záróelem akril
A teljes cső váza az üveg.

flinta

Kertész szaki
Annyit még aki nem ismeri ezeket a termékeket. A lebegő rész és a záróelem akril
A teljes cső váza az üveg.
Jó tudni, mert valakinek a naplójában is "megkaptam" hogy de igenis létezik teljesen üveg, ráadásul mo-n is elérhető, mert a lebegő résznél nem tudtam elképzelni, hogyan oldanák meg, ne törjenek a fogak. Mondjuk ha ezután kiderül, hogy valahol-valakinek mégis van full üveg, akkor megkövetem magam nyilvánosan.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sokan hiányoltátok az új Rotala fajokat amiket Filipe is hiányolt, hát most már ezt is meg tudjátok rendelni a shopból. Kedden érkezik belőle a friss szállítmány.

mmccannon

Legenda
Sokan hiányoltátok az új Rotala fajokat amiket Filipe is hiányolt, hát most már ezt is meg tudjátok rendelni a shopból. Kedden érkezik belőle a friss szállítmány.
Imádás van! Ezzel a posztoddal népszerűségi indexed orbitális pályára állt @inadsz ! 🤩

Utoljára módosított:

kuchi

Legenda
Nálam sárgállik mar a Rotala Orange Juice!

Oldal tetejére